Miya Cosmetics Naturalna pielęgnująca szminka all-in-one - PureBeauty.pl

Dzień dobry!
Zaczął się luty. Nie wiem jak Wam ale mnie bardzo szybko minął styczeń. Dużo pozytywnych rzeczy się wydarzyło i ogólnie jest bardzo dobrze. Kolejne miesiące również się takie zapowiadają więc trzymam kciuki za to co idzie.

Luty to miesiąc miłości. Od lat go tak traktuję pewnie dlatego, że za parę dni będą Walentynki. Jakaś symbolika za tym idzie więc i tutaj u mnie pierwszy wpis w tym miesiącu rozpoczynamy wręcz całuśnie. W pudełku Pure Beauty Believe in Magic znalazłam wiele interesujących produktów.
Wśród nich była szminka do ust marki Miya Cosmetics. I to właśnie jej poświęcimy dziś kilka słów.


Miya Cosmetics Naturalna pielęgnująca szminka all-in-one
Pielęgnuje, nawilża, wygładza, regeneruje i odżywia usta. Uniwersalny, zmysłowy odcień, pasuje do każdego typu urody. Intensywność koloru i krycia można dowolnie budować, nakładając jedną lub więcej warstw.

Im jestem starsza to tym bardziej lubię pomadki i szminki zamiast błyszczyków do ust. Dawniej lubiłam przezroczyste bądź transparentne błyszczyki teraz zaś stawiam na kolor. W zależności od nastroju delikatny bądź mocniejszy.
Bardzo lubię produkty, dzięki którym mogę nadać ton i stopniować kolor. Rozkochują mnie w sobie te produkty, które dodatkowo mogę nałożyć na policzki uzyskując róż do policzków w tonacji takiej jak pomalowałam swoje usta.

Takim właśnie kosmetykiem do makijażu spełniającym wszystkie moje życzenia okazała się Naturalna pielęgnująca szminka do ust Miya Cosmetics all-in-one.
Kolor idealny. Naturalny, pasujący do każdej karnacji. Teraz jestem blada i wyglądam w nim świetnie, opalę się i równie dobrze będzie do mnie pasował.
Szminka ma piękny kolor, który możemy stopniować nakładając jej kolejne warstwy. 
Bardzo lubię szminki, które pielęgnują usta. Nie wysuszają ich. Szminki, które nie podkreślają suchych ust. Ta szminka spełnia moje oczekiwania. Nawilża i odżywia, pielęgnuje, przywraca komfort nawet w mróz. Dodatkowo ma ten swój piękny, zmysłowy odcień. No i do tego świetne opakowanie w kształcie kredki.
Jestem zdecydowanie na TAK.

To jest moja subiektywna opinia i proszę się nią nie sugerować.

Dajcie znak czy znacie tę szminkę?

#współpraca z marką Pure Beauty


1 komentarz:

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger