Co to jest upadłość konsumencka?Hej! Jak Wam mija tydzień?
Ja się przyznam, że u mnie ciężko dość ale jakoś daję radę i do przodu. 

Ostatnio krąży obok mnie dość ciężki temat. Mam znajomych, którzy borykają się od wielu lat z długami. Są to skutki niewłaściwie podjętych decyzji przez przebieg wielu długich lat. Brak dodatkowych wpływów finansowych, choroby i wiele innych czynników, które się przyczyniły do obecnej sytuacji.
Niestety sytuacja jest trudna, a długów nawarstwiło się bardzo dużo. Co zatem robić w podobnej sytuacji?

Słyszałam już wiele razy o upadłości przedsiębiorstwa. Czyli te firmy, które nie dały rady funkcjonować i zbankrutowały to ogłosiły upadłość. Przeglądając internet znalazłam informację o tym, że analogicznie taką sytuację można przeprowadzić u osoby fizycznej.

Upadłość konsumencka osoby fizycznej czyli bankructwo konsumenckie opiera się na postępowaniu sądowym gdzie zadłużony zyskuje wiele korzyści. Dzięki temu postępowaniu mogą być oddłużone wszystkie zobowiązania bankruta, mogą zostać zawieszone postepowania windykacyjne, egzekucje sądowe oraz mogą zostać wstrzymane naliczane odsetki od wierzytelności. 
Tak dla jasności upadłość konsumencka jest zgłaszana przez osoby, które nie posiadają statusu przedsiębiorcy i z różnych powodów stały się niewypłacalne. 
W takiej sytuacji warto skorzystać z usług kancelarii, która działa w tym temacie od lat i pomoże uporać się z kłopotami finansowymi.

#reklama #zdjęcie główne pochodzi ze strony oglosupadlosckonsumencka.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger