Plany i zmiany w pokoju córki - meble na wymiarCześć Kochani! Szykujecie się do świąt?
Ja tak, w ten weekend ogarnęłam okna więc jeszcze drobne sprzątanie i gotowanie mi zostanie na te ostatnie dni do świąt.
Plany na najbliższe dni mam ale robię również plany na kolejne miesiące w nowym roku.
Oczywiście planuję już wakacje ale jeszcze przed wakacjami wymyśliłam sobie drobny remont w domu.
Chciałabym coś zrobić w łazience oraz pewnie jeszcze w ferie odświeżyć pokój córki.

Remont w pokoju Oli był 4 lata temu. Od tamtej pory nie było tam malowane (ściany mamy białe w całym mieszkaniu). Wymaga to już odświeżenia. Do wymiany pójdą również meble. 

To właśnie meble są najważniejszym elementem jaki musimy ogarnąć. Pokój jest niewielki, a córka w przyszłym roku kończy już 7 lat. Więc nie jest już małą dziewczynką. Chciałabym by meble, które teraz kupimy były modne, funkcjonalne i dobrej jakości.

Moja córka lubi dużo półeczek, chowa tam swoje skarby. Lubi mieć również ładnie powieszone i poukładane ubrania dlatego obowiązkowo w pokoju musi znaleźć się szafa wyposażona zarówno w wieszak jak i szuflady. Nad biurkiem i nad łóżkiem by wykorzystać przestrzeń powiesimy półki zarówno otwarte jak i zamknięte. Plan rozstawu mebli w pokoju i nasz projekt mamy ale jeszcze potrzebne jest wykonanie.
W tym przypadku nie będę decydować się na gotowe propozycje. Ze względu na niewielki wymiar pokoju zamówimy meble na wymiar. Bardzo spodobały mi się projekty w https://zbyszynskimeble.pl/

Postanowiłam, że meble mają być wysokiej jakości, w nowoczesnym stylu ale pasującym do gustu mojej 7 latki, no i przede wszystkim wykonane z dobrych materiałów, a takie też opinie ma powyższy wykonawca. 
Oprócz mebli na wymiar wykonują oni również meble do kuchni, łazienki co również mnie interesuje, meble do garderoby oraz do biur. Na ich stronie można nawet zamówić gotowe meble. Obecnie mają tam świetne krzesła i fotel bujany, o którym marzyłam od dziecka. 

#reklama
#zdjęcie główne pochodzi ze strony zbyszynskimeble.pl

1 komentarz:

  1. zawsze mi się podobały te takie ,,kostkowe" regały, bardzo nowoczesne, uniwersalne i obstawne :D a w pokoju córki wyrzuciliśmy szafę otwieraną i daliśmy zabudowaną z drzwiami przesuwnymi, bo ma tyle casualowych sukienek, spodni, koszul, butów i kapeluszy że nie było ich jak pomieścić :P w ,,rodzinnej" szafie zbrakło miejsca :P

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger