Na pierwszy kaszel i chrypkę Syrop Ivex


Dzień dobry!
W tym roku mamy wyjątkowo zimny wrzesień. Pogoda jest typowa dla późnej jesieni. Niestety wiele osób w tym dzieci przeszły już pierwsze infekcje.
Ja również w tamtym tygodniu borykałam się z przeziębieniem.
Zaczęło się od bólu i drapania w gardle. Oczywiście wspomagałam się jak zwykle domowymi sposobami jednak pomocny okazał się również Syrop IVEX, który łagodził gardło i przynosił mi ulgę.
Syrop powleka gardło ochronnym filmem co przynosi znaczną ulgę przy dolegliwości kaszlu czy chrypki.
No i duży plus za to, że w składzie zawiera naturalne ekstrakty roślinne i miód oraz olejek eteryczny.

A Wy macie jakieś sposoby na jesienne przeziębienia i chrypki?

"IVEX wyrób medyczny dzięki obecności naturalnych ekstraktów o udowodnionej skuteczności, tworzy warstwę ochronnego filmu na błonie śluzowej, która łagodzi kaszel, chroni przed podrażnieniami i poprawia działanie górnych dróg oddechowych zwłaszcza w zimie oraz w celu leczenia podrażnień wywołanych przez czynniki zewnętrzne takie jak: zimno, smog, kurz czy dym. Wyrób stosuje się w przypadku suchego i mokrego kaszlu. Łagodzi podrażnienia, chroni śluzówkę gardła i krtani oraz sprzyja usuwaniu wydzieliny.

Dawkowanie
Sposób użycia:
• Dzieci od 1 do 4 roku życia: 5 ml dwa razy dziennie
• Dzieci powyżej 4-go roku życia i dorośli: 10 ml dwa razy dziennie

Skład
Wyciąg z bluszczu (Hedera helix) (DER 1-2:1) mianowany i standaryzowany na zawartość Hederagenin, Miód wielokwiatowy, wyciąg z prawoślazu (Alhea officinalis) bogaty w związki śluzowe, wyciąg z tymianku (Thymus vulgaris), fruktoza, woda oczyszczona, guma ksantanowa, aromat, olejek eteryczny cytrynowy, kwas cytrynowy, sorbinian potasu, benzoesan sodu"
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger