Jak umilić sobie jesienne wieczory? - Świece NaturalsCraft.com


Witajcie Kochani!
Jesień oddycha już pełną piersią. Rozgościła się na dobre. Każdy z nas powyciągał z szaf ciepłe swetry, kurtki i przytulne koce. Palimy w piecach, kominkach by ogrzać się przy naturalnym cieple.
Ja jesienią i zimą uwielbiam również palić świece. Ich magiczne światło nie tylko efektownie wypełnia pomieszczenie ale również wnosi ten pewien klimat... Może tajemniczy, z pewnością wyjątkowy.
Uwielbiam gdy moje świece, które palę w domu pięknie pachną wypełniając przy tym pomieszczenie przyjemną mieszanką aromatów.
To właśnie moja domowa, przyjemna i przytulna jesień.

W tym sezonie w moim domu królują świece zapachowe od NaturalcCraft.com, o wyjątkowej mieszance zapachowej "Czekolada, trufla i wanilia", "Frezja i angielska gruszka" oraz "Lotos i biała herbata".
Mieszanki zapachów dość wyszukane jednak to właśnie takie na długo zostają w pamięci przywołując pewnie wspomnienia i sytuacje.

Świece od NaturalsCraft.com to produkt handmade. Dzięki temu mamy pewność, że jest to produkt dopieszczony o najwyższej jakości. Cenię sobie takie produkty, mają w sobie duszę. Ktoś włożył w ich tworzenie kawałek siebie, swój pomysł, pasję, poświęcił czas na ich wykonanie.
 Dlatego doceniam, lubię i wspieram całym serduszkiem takie inicjatywy.


Jak widzicie świece od NaturalsCraft.com zamknięto w ciemnych słoiczkach, dzięki swojemu designowi będą pasować do każdego pomieszczenia. Posiadają wieczko za pomocą którego zachowamy czystość świecy oraz zgasimy ją bez konieczności dmuchania i dymienia.
Do wyboru mamy wiele autorskich mieszanek zapachowych.
Ja wybrałam te, które mnie "wołały". Świece mają drewniane knoty.

Kwiat lotosu i biała herbata to świeca z limonkową etykietą. To mój ulubiony zapach z całej trójki. Pachnie rześko, przyjemnie, świeżo. Jest to zapach raczej spokojny mimo swoich energetyzujących nut zapachowych. Chciałabym mieć takie perfumy, z pewnością otulona nimi dobrze bym się czuła. Zapach idealny na wiosenną i letnią porę roku.


Czekolada, trufle i wanilia to świeca idealna na obecną porę roku i na nadchodzącą zimę. Uwielbiam takie czekoladowo-waniliowe, cieple, otulające zapachy. Ta świeca pachnie tak, że mam ochotę ją zjeść, a raczej wypić. Jej zapach mi wręcz smakuje. To jest coś niebywałego jak  wąchać coś czujemy tego kremowy, aksamitny zapach.
Bardzo przyjemna, umilająca wieczory świeca.


Frezja i gruszka angielska to wyjątkowo aromatyczne połączenie zapachów. Świeca pachnie jak perfumy z górnej półki. Idealne kwiatowo-owocowe połączenie tworzy mieszankę, która kojarzy mi się z letnim pobytem nad morzem. Mimo, że zapach jest owocowo-kwiatowy mnie kojarzy się z czystością, letnim powiewem wiatru i morską bryzą.

A Wy lubicie Palić świece?


2 komentarze:

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger