Mój wiosenno-letni pakiet opatrunkowy - Wakacyjny niezbędnik do domowej apteczkiMamy wiosnę, za chwilę będą wakacje i lato. Więcej ruchu, wycieczek, przebywania na świeżym powietrzu. Warto zatem wyposażyć swoją apteczkę w wiosenno-letni niezbędnik!
Ja lubię mieć w domu produkty, które w razie "W" mam pod ręką, a przy dzieciach wiadomo, że różne rzeczy mogą się zdarzyć.

Tym razem wyposażyłam naszą apteczkę w produkty niezbędne  na letnie niespodzianki, to taki nasz pakiet opatrunkowy na nadchodzący sezon.


Co zatem zawiera ten pakiet?
*Uniwersalne plastry z antybakteryjnym opatrunkiem PIC, które zawierają chlorheksydynę o szerokim, antybakteryjnym spektrum działania. Plastry te pomagają chronić ranę przed infekcją. W opakowaniu znajduje się kilka rodzajów plasterków. 


*Plastry na ukąszenia Shoo! Plastreki przeznaczone są dla dzieciaczków już od 3 roku życia. Jak ugryzie nas komar to na zmienione miejsce warto przykleić taki plasterek w celu szybszej regeneracji zmienionego miejsca. No i przede wszystkim aby się nie drapać i nie rozdrapywać bąbelka do ranki. Plasterki łagodzą swędzenie, a na skórze tworzą barierę ochronną.

*ThermGel PIC to dla mnie totalna nowość. Jest to kompres żelowy wielorazowego użytku do terapii ciepłem i zimnem. Taki kompres można stosować do terapii pleców, ramion ud i brzucha.


*PIC Ice Spray to konieczność jeśli  w Waszym domu mieszkają dzieciaki. Jest to spray pomocny przy wszelkiego rodzaju stłuczeniach, siniakach czy skręceniach.

A Wy wyposażyliście swoje apteczki w wakacyjne niezbędniki?1 komentarz:

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger