LIRENE - BAZA ROZŚWIETLAJĄCA POD MAKIJAŻ BE GLAMDzisiaj przedstawię moją opinię o produkcie marki Lirene - Baza rozświetlająca bBE GLAM pod makijaż 

Okres zimy to czas kiedy nasza cera nie wygląda najlepiej. Jest szara, zmęczona, bez zdrowego koloru. W tym roku zima była wyjątkowo długa, później kilka miesięcy wiosna bez słońca więc moja cera nie zdążyła nabrać zdrowego odcienia.

Dodatkowo na niekorzyść cery wpływają również inne czynniki takie jak stres, zmęczenie, nieprzespane noce, problemy ze zdrowiem czy palenie papierosów.
W takich przypadkach gdy nie jesteśmy posiadaczami pięknej, promiennej cery, a chciałybyśmy taką mieć warto rozejrzeć się za produktami, których zadaniem jest rozświetlenie cery i nadanie jej zdrowszego, wypoczętego wyglądu. 

Tak jak wspomniałam ja po zimie mam taką właśnie cerę. Dlatego szukam produktów rozświetlających, nadających jej blask.
Jeszcze nie zdążyłam się opalić więc wspomagam się kosmetykami.

Baza rozświetlająca pod makijaż BE GLAM od Lirene to produkt, który nie tylko rozświetli cerę, ale przedłuży trwałość makijażu.
Baza po wyciśnięciu na dłoń ma perłowy, jasny kolor.
Zawiera w sobie niewielkie drobinki, których zadaniem jest rozświetlenie cery, nadanie jej zdrowego i ładnego wyglądu zarówno pod makijażem jak i bez niego.
Baza BE GLAM to produkt, który również nawilża cerę dzięki temu możemy go bez obaw stosować nawet na przesuszoną skórę.
Dzięki swojej lekkiej i przyjemnej konsystencji łatwo się rozprowadza i szybko się wchłania.
Baza stanowi idealny podkład pod makijaż. Dzięki temu, że wyrównuje nam powierzchnie skóry kosmetyki do makijażu łatwiej, szybciej i równomiernie się nakładają. 
Jedynie do czego mogłabym się przyczepić to jak dla mnie zbyt intensywny, naperfumowany zapach.

Produkty marki Lirene możecie kupić w perfumerii NOTINO.
Znajdują się tutaj nie tylko kosmetyki do pielęgnacji cery, ale do makijażu oraz do higieny całego ciała.


1 komentarz:

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger