Wody toaletowe Oriflame do kupienia w NOTINO



W mojej kolekcji jest bardzo dużo przeróżnych zapachów. Zarówno tych z tak zwanej wyższej półki jak i tych tańszych, katalogowych. Lubię poznawać zapachowe nowości i to chyba najczęściej zamawiane przeze mnie produkty z internetowej perfumerii NOTINO.
Tym razem postanowiłam zamówić dwa zapachy marki Oriflame, które już kiedyś miałam i bardzo mi się podobały. Jeden z zapachów jest idealny na chłodniejsze dni, ciepły i niesamowicie kobiecy. Drugi zapach jest stworzony na gorące dni, pachnie świeżością, lekkością i wiatrem
.
Zapach Elvie woda toaletowa dla kobiet dostępny był z dezodoranetm oraz balsamem o ile dobrze pamiętam. Ale ja wolę samą wodę perfumowaną. 
Od dawna intrygowała mnie butelka tego zapachu, która jest zmyślna i nie spotykana. Całość w przyciągającym wzrok miętowym kolorze. Przyznam się, że to właśnie flakonik zadecydował, że zechciałam zapoznać się z tym zapachem.
 Zapach Elvie to połączenie białych kwiatów, białego piżma i konwalii. Delikatny, świeży, pełen harmonii. Kojarzy mi się z ciepłym, letnim wiatrem.
Myślę, że jest to zapach, który spodoba się większości kobiet. Warto się nim zainteresować. 
W nucie głowy znajdziemy arbuz, mandarynkę, konwalię, cytrusy, frezję.  W nucie serca znajdziemy liście fiołka, nuty kwiatowe, kwiat cytryny natomiast w podstawie bursztyn, palisander oraz drzewo sandałowe.


Zamówiłam również zapach ciepły, kobiecy, bardzo uwodzicielski. Woda perfumowana Amber Elixir, to zapach orientalno-drzewny. Znajdziemy w nim nuty bursztynu, heliotropu i mandarynki.
Inspiracją do stworzenia tego zapachu był właśnie bursztyn.
Jest to zapach ciepły, bardzo zmysłowy, kobiecy i uwodzicielski. Ja jestem zauroczona. Dodatkowo bardzo elegancki flakon z przepięknym grawerem.
Buteleczka przyciąga uwagę, jest z brązowo-rudego szkła, karbowana, elegancka.
W nucie głowy znajdziemy czarna porzeczkę, winogrono, mandarynkę. W nucie serca migdały, piwonię oraz heliotrop, w podstawie natomiast bursztyn, drzewo sandałowe i piżmo.

Te dwa zapachy różnią się od siebie nutami, ale zarówno jeden jak i drugi są wyjątkowe i bardzo kobiece. W zależności od pory roku, od nastroju, od dnia, od okazji można przebierać, wybierać, decydować się na któryś  z nich. Zapach na dzień, zapach na wieczór - w zależności od potrzeb i upodobań.

A Wy lubicie produkty z Oriflame? Gdzie je najczęściej kupujecie?


3 komentarze:

  1. chciałabym poznać ich zapachy LD

    OdpowiedzUsuń
  2. Lubię perfumy z Oriflame, chociaż już dawno ich nie miałam :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Moja mama jest miłośniczką perfum Oriflame. Tych zapachów chyba jeszcze nie miała.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger