Noś ubrania dłużej, wodę zostaw naturze - Nowa kampania Vanish


"Noś ubrania dłużej, wodę zostaw naturze"

Marka Vanish wprowadziła kampanię, która ma na celu uświadomienie jakie ilości wody pochłania produkcja odzieży oraz zmotywowanie konsumentów do bardziej odpowiedzialnego podejścia do mody poprzez dbanie o ubrania.

Czasem się zastanawiam ile wody potrafię zużyć w ciągu dnia. Jeśli pomyślę o wszystkim mieszkańcach mojego miasta ile tej wody zużywają każdego dnia to zaczyna to być dla mnie przerażające. A co jeśli pomyślimy o całym naszym kraju?
Warto dbać o nasze zasoby zaczynając właśnie od siebie, zmieniając trochę podejście do pewnych spraw. Drobnymi krokami wszyscy możemy osiągnąć potężne efekty.

2500 litrów wody pochłania wyprodukowanie 1 koszulki!!!
Czy zdawaliście sobie z tego sprawę? Ja szczerze się przyznaję, że nie wiedziałam o tym.
Dlatego tak ważne jest aby spojrzeć na swoją szafę inaczej.
Obecnie na całym świecie każdego roku produkuje się aż 80 miliardów sztuk odzieży.
Wiadomo jak obecnie kupujemy ubrania. Pod wpływem emocji, na poprawę humoru, "a bo mi się podoba", "tego koloru jeszcze nie mam"...
Pełna szafa pęka w szwach a my nadal nie mamy w czym chodzić, tak naprawdę mamy tylko zapominamy co w tej szafie leży, bo pod wpływem zakupów starsze rzeczy nie są przez nas użytkowane. Pod wpływem nastroju robimy porządki, znajdujemy w szafie perełki, ciuchy z metkami bądź te z drobnymi plamami. I co wtedy? Wyrzucić jeśli kiedyś uwielbiałam te bluzkę?
Warto zatem przyjrzeć się nowym produktom Vanish, które usuwają plamy już w 30 stopniach, zapobiegają farbowaniu kolorów, zwalczają nieprzyjemne zapachy i zapewniają higieniczną czystość.
Dzięki temu nasze ubrania zostaną odświeżone, w delikatny sposób zostaną odbarwione plamy. Życie naszych ciuchów zostanie przedłużone.
Dzięki temu również zadbamy o środowisko, ograniczmy zakupy, a naszymi ubraniami będziemy mogły cieszyć się zdecydowanie dłużej.


2 komentarze:

  1. widzę kolejną pozytywną opinię na temat tych produktów chyba będę musiała też wypróbować ;)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger