Polskie czy zagraniczne? Jakie marki są Waszymi ulubionymi?
Jestem ciekawa Waszego zdania jakie kosmetyki lubicie stosować? Czy stawiacie na nasze polskie marki? Czy może uważacie, że kosmetyki zagraniczne są jakościowo lepsze?
Ja pamiętam, że od czasów gdy byłam nastolatką lubiłam kosmetyki i różne mazidła. Przez całe moje dotychczasowe życie poznałam wiele produktów zarówno zagranicznych jak i polskich. I jak myślicie na co stawiam i co wiedzie prym wśród mojej pielęgnacji? Nasze rodzime kosmetyki.
Owszem mam kilka produktów marek zagranicznych, które lubię i stosuję jednak najwięcej perełek znalazłam wśród naszych polskich, rodzimych marek.

Zauważał fajny trend wśród naszych polskich, wspaniałych marek. Praktycznie wszystkie idą z czasem i za potrzebami swoich klientów serwując nam coraz to nowe formuły produktów oparte na składnikach pochodzenia naturalnego bądź takie o naturalnym składzie. Własnie takie produkty lubię najbardziej. Wśród moich topowych marek, które produkują takie produkty jest Tołpa oferująca sporo linii o fajnym składzie. Warto wspomnieć również o marce YOPE, która zawojowała rynek świetnymi produktami o pięknych zapachach i przyjaznym składzie.
Ja nie tylko korzystam z kosmetyków o naturalnym składzie ale również z produktów o składzie chemicznym, które są w sprzedaży w aptece bądź w NOTINO  np z szamponów marki Pharmaceris czy Dermedic, które nie podrażniają mojej bardzo wrażliwej skóry głowy.
Takie szampony już nie raz mnie uratowały przed bardzo nieprzyjemnym podrażnieniem skalpu. Gdy miałam bardzo suchą skórę na twarzy z pomocą przyszedł mi krem-żel marki Dermedic, który okazał się strzałem w dziesiątkę i skutecznie rozwiązał problem przesuszenia się skóry i odstających suchych skórek.


Jeśli szukacie marki kosmetyków profesjonalnych takich jakie używa się w salonie kosmetycznym bo np chcecie podtrzymać działania zabiegów kosmetologicznych to warto zwrócić uwagę na profesjonalne kosmetyki marki Bielenda bądź Yonelle, które są bardzo skuteczne w swym działaniu i bezpieczne dla skóry. Niektóre z nich można stosować do mocno podrażnionej skóry.

Wśród tych ,marek znajdują się również produkty dla dzieci. Dermedic ma świetne płyny do mycia ciała i włosów dla maluchów. Tołpa ma bardzo fajne pasty do zębów dla najmłodszych, tak samo jak Ziaja, która jest tania i oferuje cały wachlarz produktów nie tylko dla dzieciaków ale również dla kobiet i mężczyzn.

Jestem ciekawa jakie kosmetyki kupujecie najchętniej? Czy są to zagraniczne produkty czy jednak jesteście wierni naszym polskim markom?
Podajcie swoich ulubieńców wśród marek!

1 komentarz:

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger