Gucci Rush 2 - Subtelny zapach dla kobietyKobieta zmienną jest! To powiedzenie bardzo do mnie pasuje jeśli chodzi o kwestię doboru zapachu dla siebie. Na mojej toaletce stoi zacne grono przeróżnych zapachów różnych marek i w zależności od nastroju, od dnia, od nastawienia sięgam po ten który w danym momencie wydaje mi się najodpowiedniejszy.
I mimo tego, że czasem mam okresy i jeden zapach używam długo i niezmiennie to po jakimś czasie przestaję go używać i zmieniam zapachy tak, że każdego dnia jest inny.
Za kobietą nie nadążysz jak to mawiają...

Dziś chciałabym Wam przedstawić kolejny zapach z mojej udanej kolekcji, który kupiłam na NOTINO.
Jest to woda toaletowa zamknięta w tak nieoczywistym opakowaniu, że aż nie mogłam uwierzyć czy tam naprawdę zamknięty jest zapach czy może coś innego.Woda toaletowa Gucci Rush 2 to mój pierwszy zapach z kolekcji Gucci. Przyznam szczerze, że będąc w perfumerii nie spotkałam się nigdy wcześniej z tym zapachem mimo, że na rynku jest on od lat.
Na pierwszy rzut oka dość specyficzne i oryginalne opakowanie, które jest zarówno eleganckie jak i zalotne. Wyrazisty, soczysty kolor przykuwa uwagę i intryguje, daje do myślenia jaki zapach kryje się w środku.

Zapach Gucci Rush 2 należy do tych kwiatowo-drzewnych. W głowie zapachu znajdziemy konwalię, drzewo i narcyz. W sercu zapachu jest róża, gardenia i frezja. U podstawy zapachu jest piżmo, czarna porzeczka i dąb.
Na początku zapach jest bardzo orzeźwiający, osobiście czuję nuty kwaśni, orzeźwiające, wręcz cytrusowe. Gdy zapach się rozwija staje się lekko duszący, zmienia się w coś pudrowego jednak po chwili to się ulatnia i czuć prawdziwy rozkwit aromatów bardzo przyjemnych dla nosa.
Zapach jest świeży, idealny na ciepłe pory roku, czuję w nim kwiaty.
Bardzo miło jest go nosić na sobie. Poprawia nastrój, ku mojemu zdziwieniu jest bardzo trwały.
Flakon jest świetny w intensywnym kolorze różowym.Zapach bardzo przypadł mi do gustu i chętnie go ostatnio używam. Bardzo się podoba innym osobom gdyż dostaję liczne komplementy na temat tego jak pachnę i pytania dotyczące czym pachnę.
Piękny zapach dla kobiety w każdym wieku, która lubi kwiatowe i świeże nuty.

Ten zapach rozbudził we mnie ciekawość jak pachną inne produkt marki Gucci.
Czy coś polecacie z ich zapachów?
Ja na pewno się jeszcze skuszę na tę markę.


3 komentarze:

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger