Alpecin C1- Szampon z kofeiną stymuluje cebulki do wzrostu już podczas myciaCześć! Jak Wam mija tydzień? Ja jestem zabiegana, ale znalazłam dziś chwilę na pokazanie Wam tego co do mnie dojechało w tym tygodniu. Kilka z moich nowości znajdziecie na Insta natomiast jeden produkt w szczególności mnie zaciekawił. Jest to szampon marki Alpecin, który stymuluje cebulki włosów do wzrostu już podczas mycia. Szampon posiada kofeinę, która jest substancją czynną i to ona odpowiada za działanie tego produktu.

Czytałam kilka opinii na necie dotyczących tego produktu i są one naprawdę obiecujące. Alpecin C1 to szampon przeznaczony dla mężczyzn ale marka na rynek wprowadziła różne produkty min do wrażliwej skóry głowy, do siwych włosów czy do włosów przetłuszczających. Są również wcierki i nawet balsam z faktorem na słońce.
Mój mąż dopiero zacznie kurację tym szamponem i jestem bardzo ciekawa jak się sprawdzi w przypadku jego problemów z wypadaniem włosów, czy zahamuje to zjawisko i czy może on liczyć na baby hair co jest bardzo pożądane w jego przypadku.
Jeśli faktycznie szampon się sprawdzi i zadziała to i ja nie omieszkam się kupić buteleczki dla siebie, tylko wybiorę ten dla wrażliwców bo mam bardzo delikatny skalp.

Szampon stymulujący wzrost włosów bezpośrednio w cebulkach
Kofeina z z szamponu Alpecin Caffeine wnika nawet po spłukaniu szamponu. Substancja czynna szybko (120 s) przemieszcza się po trzonach włosów, trafiając bezpośrednio do mieszków włosowych. W razie pozostawienia szamponu na włosach przez dłuższy czas, kofeina wniknie również do skóry głowy.
Ale są też inne powody, dla których mężczyźni naprawdę polubią ten szampon.
Dzięki celowemu pominięciu substancji zmiękczających (np. silikonu) struktura włosów ulega poprawie już po kilku myciach głowy, dzięki czemu są one mocniejsze.
Delikatne i osłabione włosy stają się mocniejsze i łatwiej jest je ułożyć.Dajcie znać czy znacie produkty Alpecin i jak się u Was sprawdzają?
Jestem ciekawa tych szamponów czy faktycznie są takie dobre jak o nich internet pisze:)

2 komentarze:

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger