Piekny, zdrowy i biały usmiech jest w modzie!
Czy oglądaliście rozdanie Oscarów? Widzieliście tych wszystkich pięknych artystów i ich kreacje? Ja widziałam i powiem szczerze, że same kreacje nie zrobiły na mnie tak ogromnego wrażenia jak śnieżnobiałe uśmiechy tych wszystkich sławnych ludzi.
Zresztą co tu szukać śnieżnobiałych uśmiechów za oceanem jak nasi celebryci i ich białe uśmiechy niczym tamtym nie ustępują.

Jeśli chodzi o zęby mam chyba jakieś zboczenie na ich temat. Nigdy nie miałam idealnego zgryzu. Nosiłam długo aparat, i mimo, że od jego zdjęcia minęło już kilka długich lat, to zęby niestety znów zaczynają zmieniać swoje miejsce. Nie będę zakładać ponownie aparatu bo szkoda mi pieniędzy. To co mi pozostało to dbanie o zęby i poprawa ich wizualnego wyglądu u dentysty bądź w zaciszu własnego domu.

Bardzo dbam o moje zęby. Nawyk mycia zębów kilka razy dziennie został mi jeszcze z czasów noszenia aparatu ortodontycznego. Odpowiada mi to, nie robię tego z przymusu, a dla własnego dobrego samopoczucia. Lubię mieć czyste i zadbane zęby, lubię również gdy są białe i lśniące.
Ale nie każdy z nas z natury ma piękne i białe zęby. Czasem trzeba sobie pomóc by wyglądały one lepiej niż zaplanowała to natura.

Wybielałam sobie zęby raz w życiu u dentysty. Było to przed moim ślubem. Prawie 9 lat temu. Nie byłam do końca zadowolona z efektów. Liczyłam na coś bardziej spektakularnego. Niestety straciłam sporo pieniędzy.

Prawie taki sam efekt jaki uzyskałam wtedy w gabinecie dentystycznym można uzyskać stosując domowe metody wybielania zębów. Na rynku dostępnych jest wiele produktów do wybielania zębów.
Produkty wybielające zęby to pasty do zębów, specjalne żele, które stosuje się przy pomocy nakładek na zęby, paski wybielające, płyny do płukania ust o działaniu wybielającym czy proszki wybielające. Dla każdego coś miłego. Bardzo dobrze, że mamy tak ogromny wybór wśród tych produktów bo nie każdemu będzie pasowała kuracja wybielająca za pomocą nakładek, nie każdy lubi stosować paski, ale praktycznie każdy będzie używał pastę do zębów.
Wybielająca pasta do zębów to produkt, który już wiele razy gościł u mnie w łazience. Mam to już sprawdzone, że taka pasta dobrej jakości jest w stanie rozjaśnić optycznie zęby o kilka tonów. Ja bardzo lubię stosować takie pasty. Jednak stosuję je sporadycznie ponieważ czasem powodują one u mnie nadwrażliwość szkliwa. Jednak gdy robię to z głową nic złego moim zębom się nie dzieje.

Idzie wiosna, nasza skóra dzięki promieniom słońca będzie łapać ładny opalony kolor, który podkreśli biel naszych zębów. Jeśli chcecie zachwycić uśmiechem na wiosnę warto zatem już dziś znaleźć dla siebie odpowiednie produkty, które rozjaśnią nasz uśmiech.
Bo ładny uśmiech jest zawsze w modzie... Nie tylko na wiosnę, ale przez całe życie.


*Zdjęcie do artykułu pochodzi ze strony Pixabay.com

9 komentarzy:

 1. U mnie produkty wybielające nie działają. Skutek długoletniego przyjmowania leków.

  OdpowiedzUsuń
 2. Biały uśmiech zawsze w modzie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. ja stosowałam czarną pastę z Ecodenty i zrobiła dużą różnicę. Pozbycie się kamienia ze zębów daje śnieżny uśmiech, sama tego doświadczyłam kilka lat do tyłu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Sięgam czasami po pasty wybielające, ale to taki efekt na chwilę - szczególnie, że jestem mega kawoszem, a jak wiadomo kawa nie wspomaga w utrzymaniu mega bieli zębów. Dodatkowo dochodzi do tego jeszcze kwestia odcienia kośćca..A wiem, że dentystyczne sposoby na wybielanie u mnie się nie sprawdzą ( po konsultacji z dobrym stomatologiem ).

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja z wybielania w gabinecie stomatologicznym lampą Beyond byłam/jestem bardzo zadowolona :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja mam genetycznie żółtą kość i też dość często muszę myć zęby. Pomimo tego efekt nie jest taki jaki bym oczekiwała. Czy mogłabyś podać nazwy konkretnych produktów jakich używasz czyszczenia zębów?

  OdpowiedzUsuń
 7. Kurcze ja też w dentysty robiłam i byłam bardzo zawiedziona :( Moja bratowa Białej Perły używa i ma piękne białe zęby, a na mnie nic nie działa...

  OdpowiedzUsuń
 8. Sam dążyłem do pięknego uśmiechu, ale wiązało się to z usunięciem zębów. Chirurg z Warszawy usunął mi je praktycznie bezboleśnie, a później założyłem aparat.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger