Sea Island Cotton od Bath & Body Works - Jak pachnie bawełniana morska wyspa?


sea island cotton, notino

 O produktach marki Bath & Body Works pisałam dużo na blogu jak marka ta wchodziła na nasz rodzimy rynek. Teraz już możemy spotkać ją w galeriach handlowych. Nawet w mojej ulubionej Galerii Krakowskiej całkiem niedawno otwarto sklep BBW.

Zainspirowało mnie to by ponownie sięgnąć po kosmetyk tej marki. 
A że słynie ona z pięknych zapachów postawiłam tym razem na wodę perfumowaną. Nie znając i nie wąchając wcześniej zapachu Sea Island Cotton postanowiłam, że postawię na niego. Spodobała mi się szata graficzna tego produktu i dlatego postawiłam właśnie na ten zapach.


sea island cotton bath and body works

Spray do ciała Sea Island Cotton zamknięty jest w plastikowej butelce z atomizerem. Przyznam Wam szczerze,  myślałam że to butelka ze szkła. Jednak po przyciśnięciu jej staje się miękka i podatna na uciskanie. W środku znajdziemy 236 ml intensywnie pachnącej wody.
Ja wyobrażałam sobie ten zapach nieco inaczej. Jednak jest to bawełna i czuć w tym kosmetyku nuty bawełny znane mi już z kosmetyków innych marek.
Ten zapach nie należy do rześkich. Jest to zapach bardziej z tych ciepłych, otulających, bawełnianych. Na początku dość mocny, intensywny podczas ulatniania się przechodzi dużą przemianę. Czuję w nim różne nuty zapachowe, nawet wyczuwam tu trawę. Jednak wszystko pachnie perfumami, nie jest to zapach natury. Po kilku godzinach od aplikacji zapach staje się lekko wyczuwalny i najprzyjemniejszy. Ten zapach jest mi znany już z jakichś kosmetyków jednak nie jestem w stanie powiedzieć z jakichś. 

Zapach Sea Island Cotton to zapach ładny, dość charakterystyczny, który na szczęście traci na swojej intensywności by zamienić się w przyjemny, kobiecy aromat. 
Myślę, że jest to zapach, który przypadnie do gustu wielu dziewczynom i tym młodym i tym starszym. Jest to zapach dobry "do biura". Nie wiem czemu ale kojarzy mi się z jaką Panią w garsonce. Między mną a nim wielkiej miłości nie będzie ale na chwilowy romans mogę sobie pozwolić.

Zapach jest dostępny na iperfumy.pl gdzie również kupicie całą serię  
Sea Island Cotton. Jeśli lubicie używać kosmetyków seriami w celu przedłużenia zapachu to polecam Wam właśnie te kosmetyki z BBW gdzie za dobrą kwotę dostaniecie spray, mleczko i balsam do ciała.

Jestem ciekawa czy lubicie kosmetyki Bath & Body Works?
Macie swoje ulubione zapachy? 
Dajcie znać. 
Chętnie coś wypróbuję.

bath and body works, iperfumy

6 komentarzy:

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger