Detoks dla opornych - Agnieszka Mileczarek - Wydawnictwo EDIPRESSE Książki

"Smog, konserwowana chemicznie i przetworzona żywność, pośpiech, stres - to wszystko odbiera nam energię, psuje cerę, gasi blask w oczach. Możemy jednak temu zaradzić, stosując kurację oczyszczającą. Zamierzam przekonać was na łamach tej książki, że detoks wbrew pozorom może być przyjemnym doświadczeniem. Zaproponowana przeze mnie metoda opiera się na diecie, ruchu i zwiększonej dawce relaksu. W zamian możecie oczekiwać przypływu życiowej energii, lepszego zdrowia i sylwetki"- Agnieszka Mielczarek
To już druga książka autorstwa tej Pani jaką mam w swojej biblioteczce. 
Agnieszka Mielczarek - coach żywienia a prywatnie żona Pascala Brodnickiego na temat zdrowego odżywiania  i dobrego samopoczucia wie wszystko!
W swojej drugiej książce zachęca do przeprowadzenia mądrego detoksu by w swoim ciele czuć się zdrowo, dobrze, mięć chęć do życia i działania.
Zachęca do przeprowadzenia detoksu dzięki któremu otrzymamy pełną blasku zdrową i młodszą skórę, pełen energii organizm i chęć do życia.

Książka ta to poradnik, książka kulinarna i i zeszytu motywacyjnego w jednym!
W książce znalazłam kilka fajnych przepisów, które wykorzystuję w swojej kuchni.
Dowiedziałam się jakie produkty zatruwają organizm, na jakie sygnały wysyłane przez nasz organizm zwrócić uwagę by wiedzieć, że potrzebuje oczyszczenia, i jak krok po kroku przygotować się do oczyszczenia.
Jak właściwie odżywiać się podczas detoksu, z jakich produktów warto wtedy zrezygnować a z jakich korzystać.
Dowiedziałam się jak ważnym elementem jest odpowiednie nawodnienie organizmu. Znalazłam tutaj przepisy na wody smakowe, przekąski i dania, które każdy z nas nawet pracując może zabrać ze sobą do pracy w pudełku.

Warto sięgnąć po książkę jeśli czujecie, że coś jest nie tak. Gdy odczuwacie spadek nastroju, energii.
Wasz organizm sugeruje, że pora o siebie zadbać.
Pora zacząć detoks by cieszyć się pełnią życia i zdrowiem.
1 komentarz:

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger