10 Urodziny Burger King w Polsce! promocja na zestawy Whopper.Moi Drodzy!
Dziś przychodzę z troszkę nietypowym wpisem.
Obchodzę dziś podwójne święto - jestem mamą oraz dziś mam swoje urodziny.
Temat urodzin zainspirował mnie do poinformowania Was o  pewnym wydarzeniu jakim są
10 Urodziny Burger King w Polsce!

Marka organizuje spotkanie na które serdecznie Was zapraszam!
Urodzinowe spotkanie odbędzie się 28 maja w Warszawie w restauracji Burger King przy ulicy Marszałkowskiej 53. Na spotkaniu będą sprzedawane kultowe zestawy Whopper w promocyjnej cenie. Na gości restauracji tego dnia będzie czekała również niespodzianka! Promocyjny zestaw Whopper podawał będzie znany piosenkarz – Jeremi Sikorski, natomiast we Wrocławiu przy ulicy Szewskiej spotkać będzie można jego brata – Artura Sikorskiego. 
Ciekawa jestem kto wygra pojedynek? A Wy? 

Z okazji 10-tych urodzin marki Burger King w Polsce w dniach 27-28 maja na kultowy zestaw obowiązywała będzie promocja 2 w cenie 1! 
Możecie zgarnąć całą paczkę przyjaciół, rodzinę, dzieci, męża czy kolegów z pracy!
Warto spróbować kultowe i popisowe danie Burger King jakim jest Whopper czyli wyjątkowy burger, który przez wszystkie lata zachował swój oryginalny smak.

A jak to się zaczęło....?

17 maja 2007 roku w Warszawie w Złotych Tarasach powstała pierwsza restauracja Burger King w Polsce. Tego dnia prosto z Miami dotarł do stolicy symboliczny ogień Burger King. Przywieziono go w tajemniczej walizce. To właśnie on nadaje grillowanym na nim burgerom niezwykły, oryginalny smak. Smak, za który goście na całym świecie tak uwielbiają Burger King. Dziś, w dniu 10 urodzin Burger King ma już 55 restauracji w kraju, a w każdej z nich króluje ogień.

Burger King – mamy w sobie ogień!
Goście cenią Burger King za wyjątkowy smak. Smak, który gwarantują codziennie świeże warzywa i najwyższej jakości mięso wołowe, grillowane na prawdziwym ogniu. Dlatego burgery przyrządzane w Burger King kuszą za każdym razem doskonałym smakiem i zachęcają do celebracji spotkań ze znajomymi.
Marka Burger King ma w sobie ogień. Zapala się on zawsze, gdy tylko na horyzoncie pojawi się okazja do nieszablonowych działań. I choć z ogniem nie ma żartów, Burger King
z sukcesem igra z nim w Polsce. Dziesiąte urodziny Burger King to dla nas niezwykłe wydarzenie. Cieszymy się, że Polacy doceniają markę, która od początku swego istnienia stawia przede wszystkim na autentyczność, oferując - prawdziwe jedzenie - 100% wołowiny grillowanej na ogniu, przyrządzane przez prawdziwych pasjonatów, z myślą o prawdziwych entuzjastach smaków
– podkreśla Tomasz Tracz, Marketing Manager marki Burger King w Polsce.


Czy Wy lubicie jeść w Burger King?
Skorzystacie z urodzinowej promocji marki?

3 komentarze:

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger