Rok pozytywnego myślenia - Beata Pawlikowska - Kalendarz 2016

Rok 2016 będzie dla mnie Rokiem Pozytywnego Myślenia, a to wszystko za sprawą pewnego kalendarza, który trafił w moje ręce już jakiś czas temu.
Jest to kalendarz wyjątkowy, kolorowy, pełen złotych myśli, przejrzysty i niezwykle pozytywny.
Spodobał mi się od pierwszego zobaczenia.
Jest to kalendarz Pani Beaty Pawlikowskiej, którą osobiście bardzo lubię. Uwielbiam jej audycje, wyjątkowe opowieści z podróży i za to co przekazuje innym ludziom.
Pozytywna osoba i jej pozytywne myśli, którymi podzieliła się ze mną dzięki temu kalendarzowi.

Kalendarz jest dostępny w poręcznym formacie, który odnajdzie się w każdej damskiej torebce. Okładka miękka, solidna, a znajdujące się na niej rysunki błyszczą dodając całości efektywnego wyglądu.

Kalendarz miał swoją premierę już we wrześniu więc na ten moment z pewnością odnajdziecie go w każdej dobrej księgarni.
Zapraszam Was do obejrzenia zdjęć mojego wyjątkowego kalendarza.Na początek możemy podpisać nasz kalendarz aby wszyscy wiedzieli do kogo on należy.
Jest tu również miejsce na mail, telefon oraz miejsce z napisem "Kocham Cię"- tutaj każdy może wpisać co lub kogo kocha...
Kalendarz ma znacznik w postaci czerwonej wstążeczki, która jest bardzo pomocna przy odznaczaniu kolejnych dni. Osobiście dla mnie bardzo przydany maleńki gadżecik.Kolejne strony kalendarza to kalendarz na 2016 rok. Małe okienka pozwolą na uporządkowanie najważniejszych informacji.
Kolejna strona to zestawienie miesięczne roku 2016 i 2017.Kalendarz jest bardzo przejrzysty. Każdy dzień w roku ma swoją stronę, na której dostępne są linijki na nasze osobiste zapiski.
Zaznaczone są tutaj ważne święta zarówno te kościelne jak i państwowe, oraz dni które mają dla nas szczególne znaczenie np "Dzień Matki". Pani Beata zaznaczyła dla nas również święta obchodzone na całym świecie, o których nie mieliśmy pojęcia np "Dzień ciastek z czekoladą" lub "Dzień jedzenia orzechów". Każdy dzień to inne święto, a niektóre z nich bywają na prawdę zaskakujące.
Przy każdym dniu możemy przeczytać również złotą myśl przekazaną przez autorkę oraz patrzeć na drobne rysunki, które dla nas narysowała. Już w samych rysunkach jest dużo pozytywnej energii.

Na ostatnich stronach kalendarza jest dużo miejsca na notatki, kontakty oraz prywatne zapiski.
Kalendarz ukazał się nakładem Edipresse Książki.

Jak Wam się podoba mój nowy kalendarz? Ja jestem nim zachwycona!7 komentarzy:

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger