Myjusie - moja opinia na temat myjek dla dzieci

Zapraszam Was na moją opinię na temat myjek dla dzieci od firmy Konwil.

Są to myjki dla dzieci i niemowląt MYJUSIE.
Ich przeznaczenie według producenta ma służyć nie tylko dzieciom. Taki skromny i niepozorny Myjuś służyć nam może na kilka sposobów. Producent proponuje kilka z nich reszta pomysłów na wykorzystanie należy do nas samych.
Na stronie producenta czytamy:

Zastosowanie myjek:

Codzienna pielęgnacja niemowląt i małych dzieci

Nasze higieniczne myjki przeznaczone są do codziennej pielęgnacji niemowląt i małych dzieci:
- przemycia lub odświeżenia pupy niemowlaka przy zmianie pieluszki,
- przemycia i odświeżenia delikatnego ciała niemowlaka,
- kąpieli niemowląt i małych dzieci,
- umycia rączek lub przemycia innych części ciała małych dzieci.

Niezastąpione w utrzymaniu higieny intymnej kobiet ciężarnych.

W tym okresie kobiety w szczególności muszą utrzymywać higienę miejsc intymnych oraz absolutnie nie powinny używać różnego rodzaju myjek wielorazowego użytku, aby grzyby znajdujące się w nich nie spowodowały infekcji okolic intymnych, które mogą mieć szkodliwy wpływ na płód.

Ponadto myjki można używać do wszelkich czynności, do których potrzebujesz zwilżonej bądź mokrej myjki.Cena: 10 zł

 Moja opinia:
Myjki zapakowane zostały po 50 sztuk w opakowanie próżniowe.  Po otwarciu opakowania ich niepozorna zawartość rośnie! Z małego opakowania zrobiła się góra gąbeczek, które nie mają teraz swojego miejsca w łazience i leżą sobie to raz na koszu na pranie, to raz na pralce. Przyznam, że mam problem ze znalezieniem miejsca Myjusiom w ich powiększonym rozmiarze. 
Miałam problem z wydobyciem pierwszego, drugiego, trzeciego Myjusia. Z jednej strony rozcięłam opakowanie, zawartość zaczęła rosnąć. Myślałam, ze uda mi się wyciągnąć jedną myjkę jednak podarła się ona  na kilka części. Tak było z kolejną myjką. Musiałam bardziej rozciąć opakowanie, które już do niczego się nie nadawało. Opakowanie wyrzuciłam, a myjki przełożyłam do czystego woreczka.  Zauważyłam, że myjki przez kilka dni, a raczej ich części które wystawały z opakowania zmieniły kolor - zżółkły. 

Gąbeczki są kwadratowe. Ich wymiary  to 19x19 cm a grubość 3,5 mm. Po zamoczeniu ich w wodzie robią się miękkie i bardziej podatne do użycia. Są poręczne i bardzo wygodne w użyciu.


Myjki można stosować do higieny intymnej - ja takich czynności nie preferuję. Pomimo, że myjka jest jednorazowa to uważam, że własna ręka jest jest najlepszym rozwiązaniem w takim przypadku.
Oczywiście jak ktoś lubi może namydlić Myjusia i umyć swoje ciało myjką. Ja jedynie stosuję pod prysznic rękawicę z luffy. 
Nie używam również myjek do podmywania dziecka gdy zrobiło kupkę. W tej sytuacji nie używam nawet nawilżonych chusteczek. Jedynie podczas wyjazdów zabieramy je ze sobą. W domu stosujemy wodę, mydełko i pieluchę tetrową do wytarcia pupki po umyciu.

Myjusie jednak służą nam i bardzo polubiliśmy je podczas kąpieli synka. Nie używaliśmy nigdy gąbek gdyż są wielorazowego użytku. Taki Myjuś jest dla mnie bardzo higieniczny podczas kąpieli.
Wystarczy nalać na niego kropelkę płynu do kąpieli aby ładnie się zapienił i umyć nim całe ciałko dziecka. Jest przy tym bardzo delikatny i mięciutki. Nie drapie i nie powoduje uczulenia.
Jestem bardzo zadowolona gdyż mój synek bierze w rączkę Myjusia i stara się sam myć swoje nóżki, brzuszek, paluszki u nóg. Jestem z niego dumna!
Wykorzystany w kąpieli Myjuś służy nam jeszcze do umycia zlewu w łazience i kilku innych powierzchni.

Produkt ciekawy i dla mnie przydatny jednak jego opakowanie mogłoby wyglądać trochę inaczej aby Myjusie zostały w oryginalnym opakowaniu i nie rozrywały się podczas wyciągania ich z niego oraz nie żółkły pozostawione bez oryginalnego opakowania. 

 Zapraszam Was na stronę Akcesoria Dziecięce  => TUTAJ


"Jeśli spodobał Ci się mój artykuł zapraszam do komentowania oraz zostania fanem mojego fanpage. Zapraszam! https://www.facebook.com/SprawdzaneIPolecaneBlogOTestowaniu?ref=hl " PODPIS

5 komentarzy:

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger