FEMI - moja nowa współpraca

Dziś chcę Wam pokazać jeszcze moją nową współpracę. Zawarłam ją z marką FEMI.


FEMI jest to producent kosmetyków ekologicznych.
Jestem bardzo zadowolona że będę mogła poznać tak wspaniałe produkty. Od dawna czytałam wiele dobrego na ich temat. 

FEMI pisze o sobie:
Laboratorium Femi od ponad dwudziestolecia, zajmuje się pielęgnowaniem kobiecego piękna. Każdy produkt Femi, oprócz niezwykle bogatych receptur, zawiera potężną dawkę wiedzy z wielu dziedzin nauki - naturalnej medycyny, fitoterapii, biologii i psychologii, a jej dobrodziejstwo przynosi odczuwalne efekty, na równi z działaniem wyszukanych substancji roślinnych.
Żródłem inspiracji Femi są także dawne sposoby pielęgnacji ciała, praktykowane do dzisiaj przez kobiety z odległych rejonów świata. Tradycje pielęgnacji, takie jak aromaterapeutyczny, delikatny masaż bioolejami, przypominają nam o doskonałych efektach stosowanych zabiegów i wpływają na wzbogacenie receptury kosmetyków, czyniąc z nich niezwykle skuteczne, w pełni naturalne produkty pielęgnacyjne, które skóra z przyjemnością chłonie.
W centrum uwagi Femi znajduje się piękna i elegancka kobieta zmysłowa wraz ze swoimi zmiennymi potrzebami. Femi przyjaźnie towarzyszy kobiecie, wyprzedzając zmiany i służąc pomocą każdego dnia, a akże przy specjalnych okazjach. Pielęgnacja ciała powinna być, zdaniem Femi, przyjemnym celebrowaniem kobiecości, promieniującej na bliskie otoczenie.
Kosmetyki Femi tę powinność niezwykle umilają, dopieszczając ciało jedwabistą konsystencją, fascynującym, naturalnym zapachem i uczuciem radosnej ulgi, jaką skóra odczuwa po ich zaaplikowaniu..
Aromaterapia w kosmetykach Femi wspiera i pogłębia dobroczynne działanie bioolejów i ekstraktów roślinnych, inspiruje do budzenia i zaspokajania potrzeb zmysłowych, uświadamiając kobietom ich naturalną obecność.
Przyjemność czerpania pożytków z produktów Femi nie kończy się na doskonałych efektach pielęgnacyjnych.
Firma oferuje także estetyczne kominki i wytworne kompozycje szlachetnych olejków aromaterapetycznych oraz naturalne kadzidła ze Wschodu, którymi można wyczarować każdy pożądany nastrój i poprawić swoje samopoczucie.
Wzorem polecanych książek, o dobrodziejstwach obcowania kobiety z naturą, napisanych przez znakomite, mądre autorki, Femi i jej użytkowniczki mogą uczynić swoje życie piękniejszym i zdrowszym, nieustannie emanując naturalnym wdziękiem i uwodząc płynącym z głębi zadbanego ciała powabem.

Ja wybrałam balsam SŁODZIUTKI AMOR. Otrzymałam również katalogi oraz 5 próbek innych produktów. 


Zapraszam Was na stronę FEMI => TUTAJ
Są również na facebooku => TUTAJ

"Jeśli spodobał Ci się mój artykuł zapraszam do komentowania oraz zostania fanem mojego fanpage. Zapraszam! https://www.facebook.com/SprawdzaneIPolecaneBlogOTestowaniu?ref=hl " PODPIS

9 komentarzy:

 1. gratuluję współpracay, mam nadzieję, że dalej będzie owocna. pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo dobra marka, u nas recenzje produktów Femi są:)
  Zapraszamy!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję współpracy, zupełnie nie znam tej marki, ale lubię kosmetyki naturalne :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Udanych testów, nie znam tej firmy! ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. ostatnio dość nawet lubię się malować, więc na pewno zapoznam się bliżej z tą marką :-)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger