Nowa współpraca - HAIR AND BODY SHOP.PL

Dzisiaj jest ten dzień kiedy się chwalę!
Nawiązałam współpracę z HAIR AND BODY SHOP.PL

Dzięki uprzejmości Pana Piotra z HAIR AND BODY SHOP.PL mam przyjemność testować biokosmetyki z linii NATURALMENTE takie jak:
1)Odżywka JOGURT I PROSO intensywnie rewitalizująca 250 ml
2)Szampon CYTRUSOWY - zwiększa objętość i wzmacnia włosy 250 ml
3)Szampon CLOVE (goździk) do włosów ciemnych 250 ml

Informacje dotyczące marki NATURALMENTE ze strony internetowej HAIR AND BODY SHOP.PL:

Produkty NATURALMENTE™ to przełomowe formuły oraz technologie, które wyznaczają nowe standardy w branży naturalnych, ekskluzywnych i profesjonalnych kosmetyków pielęgnacyjnych. Produkty firmy NATURALMENTE™ kształtują przyszłość branży, będąc ciągle o krok przed innymi producentami.

Produkty do włosów firmy NATURALMENTE™ to pełna pielęgnacja włosów o różnym stanie ich zniszczenia. Produkty NATURALMENTE™ stanowią swoiste panaceum na problemy związane z jakością włosów. Nie tylko pielęgnują ale już od pierwszego zastosowania leczą skórę głowy i włosy aż do całkowitego usunięcia problemu. Doskonale sprawdzają się zarówno w stosowaniu doraźnym jak i w długotrwałym utrzymaniu skóry głowy i włosów w pełnym zdrowiu oraz doskonałej kondycji zdrowotnej.

Jako świadomy i wolny wybór, NATURALMENTE™ stosuje do produkcji kosmetyków wyłącznie składniki i substancje pochodzące z królestwa roślin – botaniczne. Są to: kwiaty, nasiona, owoce, korzenie, olejki, oleje, przyprawy i żywice - pozyskiwane i uprawiane na całym świecie w gospodarstwach biologicznych – takich, które gwarantują w całym procesie uprawy NIE STOSOWANIE żadnych substancji chemicznych.

Produkty firmy NATURALMENTE™ posiadają certyfikaty dwóch najpoważniejszych instytucji / organizacji ICEA oraz AIBA, które przy zachowaniu wyjątkowo ostrych i bezkompromisowych kryteriów, oceniają pochodzenie i jakość składników oraz wartość produktu ostatecznego i są ostatecznym dowodem na prawdziwość określenia ich jako kosmetyków NATURALNYCH czy BIO-kosmetyków.


Kosmetyki NATURALMENTE
nie zawierają : PARABENÓW, DEA, TEA, MEA, EDTA, formaldehydów, dietanolaminy, laurylosiarczanu sodu – SLS oraz jego pochodnej eterowej – SLES, wazeliny, parafiny jak i innych produktów pochodzenia petrochemicznego, odzwierzęcego czy chemicznego oraz substancji chemicznie czynnych. Produkty końcowe oraz poszczególne składniki nie były testowane na zwierzętach.

Tutaj możecie zostać fanami sklepu na Facebooku => HAIR AND BODY SHOP.PL
Jestem dumna, że będę mogła testować tak wspaniałe biokosmetyki!
Podoba Wam się moja nowa współpraca?

8 komentarzy:

 1. Świetna współpraca! Uwielbiam kosmetyki naturalne, więc będę czekała na recenzję! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję, super współpraca :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Są różne wersje zapachowe tego żelu, oprócz tego są jeszcze bodaj trzy :) Także jest w czym wybierać ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie ma to jak kosmetyki naturalne, a tu w dodatku pochodzenia włoskiego. Najbardziej ciekawi mnie ten szampon do włosów ciemnych, bo sama ma mtakie włosy.
  Ja zazdroszczę tylko troszkę, bo umnie też NATURALMENTE - tyle, że dla córeczki.

  OdpowiedzUsuń
 5. kolejna nie znana mi marka :-0 dobrze że zaglądam czasem do ciebie i nadrabiam zaległości w markach. szampon też wydaje mi się ciekawy ;-)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger