ECO Żel do mycia ciała SYNESIS - opinia

Dziś chciałabym się z Wami podzielić moją opinią na temat ECO żelu do mycia ciała SYNESIS. Kupiłam go w BUTIKU SYNESIS

Przypomnę, że przyszedł on w paczce z moimi kosmetykami jakie kupiłam w BUTIKU z 40% rabatem, który wygrałam w konkursie organizowanym na stronie FB SYNESIS Szlachetne Kosmetyki.

Producent tak pisze o ECO Żelu do mycia ciała:
Eco żel do mycia ciała to pierwszy produkt w Polsce, który otrzymał europejski Certyfikat Ecolabel.
Eco żel z certyfikatem Ecolabel jest odpowiedzią na najnowsze trendy i potrzeby środowiska. Eco żel do mycia ciała jest pierwszym produktem w Polsce, który otrzymał w maju 2008 roku europejski znak jakości Ecolabel. Znak ten został opracowany przez Wspólnotę Europejską i jest gwarancją dbałości o ludzkie zdrowie i czystość wody. Wszystkie składniki, wraz z kompozycją zapachową, spełniają najostrzejsze światowe rygory środowiska. Eco żel jest bardzo wydajny i nie wysusza skóry dzięki roślinnej natłustce. Jego zapach pozwala poczuć się cudownie świeżo. Doskonały dla Pań i Panów.

Kochamy wodę – bo ona pozwala nam żyć.

Sposób użycia:Stosować do mycia ciała.

Skład:Sodium Laureth Sulfat Cocamidopropyl Betaine Coco-Glucoside Glceryl Oleate Sodium Benzoate Sodium Chloride Perfum

POJEMNOŚĆ: 210 ml
CENA: 19 zł

NIE TESTOWANO NA ZWIERZĘTACH.
Producent: Aura Cosmetics Sp. z o.o.
Madalińskiego 20/1A, 02-513 Warszawa

Moja opinia o żelu od SYNESIS:
+Skromna buteleczka, na opakowaniu dostępne wszystkie informacje. Wygląda to dość ładnie, skromnie, kojarzy się z czystością i wodą jednak uważam, że jest to trochę nieczytelne i ja muszę solidnie wytężyć wzrok żeby coś przeczytać
+Łatwo się dozuje produkt
+Konsystencja lejąca, lekko gęsta, żel jest bezbarwny
+Produkt dobrze myje ciało, odświeża
+Łatwo się spłukuje
+Żel ma znikomy wpływ na ekosystem wodny
+Produkt Eko
+Nie wysusza skóry, nie musiałam zastosować balsamu
-Jedyny minus za zapach, który mi nie odpowiada z tego względu, że kojarzy mi się z zapachem dla mężczyzn. Mój mąż chętnie zaopiekował się tym żelem i bardzo go lubi.
-Cena, jednak w tym przypadku można to zrozumieć
+Zapach czuć na skórze do kolejnego mycia

Oceniam: +9/11

Fajny, nowoczesny produkt, dbający o środowisko. Plus dla producenta!
Każdy ma inny gust i każdemu podoba się inny zapach więc myślę, że tym aspektem nie warto się kierować przy zakupie danego kosmetyku. Każdemu odpowiada inna nuta zapachowa. Ten żel ma na prawdę mnóstwo innych zalet. Każdy musi przekonać si o tym sam.

Jeszcze zachęcam Was do zapoznania się z ofertą jaka obowiązuje teraz w BUTIKU SYNESIS! Możecie kupić ELIKSIRY pod oczy z 50% rabatem!!!!
Szczegóły => TUTAJ Eliksir pod oczy 21 aktywnych składników, oraz => TUTAJ Eliksir pod oczy z różą -22 aktywne składniki.

Ja mam już swój Eliksir, stosuję go regularnie i widzę już efekty! Niebawem się z Wami podzielę moją opinią na jego temat!

2 komentarze:

  1. żel ma same plusy to duży pozytyw :) moja buteleczka stojąca pod prysznicem bardzo wzbrania się przed wykończeniem więc na razie nie kupuję nic nowego..

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo fajnie się zapowiada też żel, może się skuszę :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger