MegaKrzem AVETPHARMA

Dzięki uprzejmości AVETPHARMA kilka dni temu do do moich rąk trafił suplement diety Mega Krzem z metioniną. Preparat przeznaczony jest dla osób, które chcą poprawić kondycję swoich włosów i wzmocnić paznokcie.
Preparat „spadł mi z nieba”! - dlaczego???? Potrzebuję magicznego środka, który poprawi moje włosy po ciąży i okresie karmienia, oraz który wzmocni osłabione paznokcie.
Informacje dostępne na ulotce dołączonej do tabletek Mega Krzemu:

1. Czym jest suplement diety Mega Krzem z metioniną AVETPHARMA? Producent zachęca nas do zakupu Mega Krzemu z metioniną takimi informacjami: najwyższa zawartość naturalnego krzemu unikalny, bogaty skład 19 składników aktywnych zawiera miedź niezbędną do prawidłowej pigmentacji włosa 60 tabletek powlekanych na 2 miesiące kuracji tylko jedna tabletka dziennie Na opakowaniu Mega Krzemu z metioniną AVETPHARMA znajduje się dużo informacji.

2.Jakie znaczenie dla włosów i paznokci ma krzem, metionina , witaminy i minerały oraz miedź? Krzem pełni ważną rolę w procesie tworzenia tkanki łącznej, keratyny i kolagenu, istotnych składników włosów i paznokci. W krzem szczególne bogaty jest ekstrakt z pędów bambusa zawierający nie mniej niż 70% przyswajalnej krzemionki. Ekstrakt ze skrzypu polnego to naturalne źródło krzemu. Dzięki zastosowaniu tych ekstraktów roślinnych o najwyższej zawartości krzemu już jedna kapsułka Mega Krzemu z metioniną pomaga budować i pielęgnować zdrowe i lśniące włosy oraz mocne paznokcie. Aminokwas L-metionina stanowi materiał budulcowy włosa i musi być dostarczany do organizmu wraz z pożywieniem. Witaminy, a w szczególności biotyna wraz z minerałami współdziałają w wytwarzaniu przez organizm substancji bioaktywnych, odpowiedzialnych za zdrowy wygląd paznokci i włosów. Miedź odpowiada za prawidłową pigmentację – barwę włosów.

3. Kiedy zaleca się uzupełnienie diety w krzem:
- przy nadmiernym wypadaniu i łamliwości włosów
- przy nadmiernej łamliwości i kruchości paznokci
- w celu regeneracji, pielęgnacji i wzmocnieniu włosów i paznokci

4. Sposób stosowania:
- 1 tabletka dziennie po posiłku. Tabletkę należy popić wodą. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia.

W opakowaniu znajduje się 60 zielonych kapsułek, matowych, lekko nakrapianych brązowymi punkcikami. Kapsułki są łatwe do połknięcia. Nie rozsypują się i nie rozpuszczają w ustach. Biorąc je do ust wyczuwa się dziwny posmak troszkę ziołowy. Jednak mnie to nie przeszkadza. Nie boli mnie po nich brzuch, a popijając kapsułkę wodą nie wyczuwam w ustach jej posmaku. Opakowanie bardzo ładne, czytelne, zawierające wszystkie potrzebne informacje. Z przejrzystą szatą graficzną. Każda informacja ma swoje miejsce, jest uporządkowana. Ma swoje miejsce. Jedynie co może być mylące to zdjęcie kapsułek widocznych na opakowaniu, które się mienią i błyszczą a w rzeczywistości jak wyżej pisałam są matowe w drobne punkciki.
Producent: AVETPHARMA AVET Pharma S.K.A ul. Fleminga 33 B 03-176 Warszawa www.avetpharma.pl
5. Czego oczekuję od Mega Krzemu z metioniną?
Po ciąży i okresie karmienia piersią zaczęły dość intensywnie wypadać mi włosy. Mimo że od porodu minęło już 10 miesięcy moje włosy nadal się „sypią”. Robiłam kontrolne badania i wszystko jest w porządku. Włosy również stały się matowe, łamliwe, rozdwajają się na końcach i są suche. Moje paznokcie... Hmm... Rozdwajają się. Bardzo rzadko je maluje ostatnio. Są zmęczone i zniszczone pracami domowymi. Dlatego uważam, że Mega Krzem z metioniną będzie dla mnie bardzo pomocny. W połowie lipca idę na wesele i mam nadzieję, że będą już widoczne efekty mojej kuracji. A oto moje biedne paznokcie.

6. Plusy i minusy jakie do tej pory zaobserwowałam po kilkudniowym stosowaniu Mega Krzemu z metioniną. PLUSY
- Łatwa do połknięcia tabletka
- Miłe dla oka i przejrzyste opakowanie
- Duża ilość informacji zawarta na opakowaniu
- Ziołowy a nie chemiczny smak tabletki
- W opakowaniu kuracja AŻ NA DWA MIESIĄCE!!! - 60 tebletek
- Przystępna cena ok 20 zł
- Łatwość stosowania
- W blistrach – nie lubię wyciągać tabletek ze słoiczków!
MINUSÓW na dzień dzisiejszy żadnych nie widzę:)
Strona internetowa, na której możemy znaleźć Mega Krzem z metioniną http://www.megakrzem.pl/

7 komentarzy:

 1. A ja słyszałam, że przy karmieniu piersią nie jest zalecane jego branie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak większość leków i suplementów

   Usuń
  2. Trzeba czytać ulotki ;) ale fakt faktem w czasie karmienia należy przyjmować suplementy, ale tylko te które są zalecane dla kobiet karmiących ;)

   Usuń
 2. Obecnie już od dłuższego czasu nie karmię piersią więc takiej informacji nie szukałam. Natomiast jak byłam w ciąży, a później karmiłam synka to wystrzegałam się wszystkiego co by mu mogło zaszkodzić.

  OdpowiedzUsuń
 3. Moja córka używała w poprzednie wakacje i włosy miała w świetnej kondycji :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger