Porządek w domu i w miejscu pracy - to ważne!
Hej kochani! 
Jak Wam mija kwiecień? Mnie niedobrze. Praktycznie cały miesiąc jestem chora i leżę w łóżku. Jednak od paru dni troszkę chodzę i coś zaczynam działać.
Powolutku, pomalutku ale do przodu.

Przez czas gdy byłam chora nie mogłam się skupić na porządkach. Teraz powoli nadrabiam zaległości. Jak każdej wiosny porządkuję mój dom na nowo, sprzątam w szafkach, segreguję ubrania. Tak też i teraz po kolei lecz powoli skupiam się na segregacji naszych ubrań i wyrzucaniu tego co już nie służyło od dłuższego czasu bądź już się wysłużyło  i pora się tego pozbyć.

Lubię mieć porządek w szafkach, jakoś tak lepiej mi się z tym żyje. Natomiast mój mąż to już konkretny pedant. On lubi mieć porządek wszędzie, a przede wszystkim w swoim miejscu pracy. Z racji tego czym się zajmuje i że robi to sam u siebie to również sam dba o to by w warsztacie był ład i porządek.

Mój mąż segreguje małe i duże gabaryty. Wszystko musi mieć swoje miejsce,  niektóre rzeczy są kilka razy na dzień przewożone z jednego miejsca na drugie. Ale co najważniejsze - są w jednym miejscu bo spakowane są w mobilne kosze. Ja jestem pod wrażeniem tego jaki mój mąż prowadzi ład i porządek.

Myślę, że bardzo ważne jest zachowanie porządku w miejscu pracy co również zapewnia bezpieczeństwo w tym miejscu. Strumin.pl to firma, która w swojej ofercie ma wiele ciekawych rozwiązań np. kosze transportowe w wersji otwartej bądź w zabudowie służące do przechowywania, składowania czy do transportu większych i mniejszych elementów. Takie kosze są doskonałym rozwiązaniem do magazynów, hal czy warsztatów by móc składować różne elementy i aby zachować więcej miejsca użytkowego kosze te można składować w pionie. Produkty tej firmy są produkowane z zachowaniem norm bezpieczeństwa, z solidnych materiałów, posiadają odpowiednie certyfikaty.

A Wy lubicie porządek w domu i w miejscu pracy?

#współpracareklamowa
#zdjęcie główne pochodzi ze strony Strumin.pl

2 komentarze:

  1. fajna opcja, mój mąż też ma własny ,,warsztat" w garażu i narzeka że nigdy nie może znaleźć narzędzi, więc metalowe kosze które się nie zniszczą tak szybko jak plastikowe pudła byłyby idealne :D ja za to w garderobie musiałabym zrobić mały porządek bo niedługo rzeczy zaczną z niej same wychodzić :P szafa na wymiar to było idealne rozwiązanie pod kątem praktycznym, jednak jej wielkość zachęca do kupowania ;)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger