Bezpieczny dom z 5tech.pl
Dzień dobry!
Jak Wam mija dzień? Pogoda jest fajna więc marzy mi się jeszcze jakiś wypad w góry na kilka dni z całą naszą rodzinką. Takie jesienne ''wakacje'' można by powiedzieć. 
Jednak zawsze jak gdzieś jedziemy z tyłu głowy mam myśl czy oby bezpieczny zostanie nasz dom? Taka myśl krąży mi po głowie dlatego, że już raz kilkanaście lat temu mieliśmy włamanie do mieszkania.
Tak naprawdę niewiele zginęło ale ktoś zrobił nam taki bałagan w domu... No i ten strach, że jednak nie jest bezpiecznie jak się nam wydawało, a licho nie śpi.

Wiele razy zastanawiałam się nad zabezpieczeniem mojego mieszkania. Założeniem monitoringu oraz kamer internetowych gdzie podczas mojej nieobecności będę miała wgląd na to co się dzieje w mieszkaniu. Myślę, że to doskonałe zabezpieczenie oraz większe poczucie bezpieczeństwa dla mnie i dla mojej rodziny.
Przeglądając internet znalazłam stronę 5tech.pl oferującą wiele przydatnych urządzeń i rozwiązań dotyczących bezpieczeństwa i zabezpieczeń przed potencjalnym złodziejem.
Wideodomofony z kamerą, wideodomofony z podglądem na telefon, z czytnikiem, czy z funkcją otwierania bramki i bramy to tylko niektóre urządzenia oferowane przez te firmę. 
Bardzo zaciekawiły mnie te produkty.
Jakieś dwa tygodnie temu u nas po osiedlu kręcił się podejrzany facet wypytując o mieszkania na parterze do wynajęcia... Dziwnie mu z oczu patrzyło. Zaniepokoiły mnie jego pytania i pewna nerwowość w zachowaniu. Wtedy akurat mąż był w domu, ale często mąż jest w pracy a ja otwieram drzwi nie patrząc, kto za nimi stoi więc wideodomofon z kamerą to pomysł, który muszę zrealizować w najbliższym czasie. Teraz już mój syn zostaje sam w domu więc dla naszego i jego bezpieczeństwa myślę, że warto założyć takie urządzenie.

A Wy zabezpieczacie jakoś swoje mieszkania i domy?

#współpracareklamowa
Zdjęcie pochodzi z pixabay.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger