Mapa podróży - Polska Fajny gadżet na prezent z PicArtaDzień dobry!
Kochani jak mija Wam niedziela?  Odpoczywacie? Ja za chwilę wybieram się na pole z dziećmi żeby się trochę dotlenić. Słoneczko świeci i mimo, że jest zimno to jakoś już czuć tę upragnioną wiosnę w powietrzu.

Moi drodzy ostatnio mało mnie tutaj ze względu na nawarstwienie się spraw zdrowotnych moich i dzieci. Jednak już jest lepiej niż w ostatnich tygodniach. Myślę, że wychodzimy na prostą i wreszcie będę mogła się zająć blogowaniem. A mam Wam sporo do pokazania.
Dziś zacznę od czegoś wyjątkowego, czegoś co zarówno możecie kupić dla siebie jak i również sprezentować komuś bliskiemu.


Jest to mapa Polski, która pochodzi ze sklepu PicArta
W tym sklepie znajdziecie wiele pomysłów na personalizowane prezenty, pomysły na prezent ze zdjęć i fotoprezenty.

Słuchajcie, będąc dzieckiem jeszcze w szkole podstawowej uwielbiałam geografię Polski. Miałam ją w jednym palcu. Fascynowała mnie, tak samo fascynowała mnie mapa polski.
Wtedy marzyłam o tym by zwiedzić wzdłuż i wszerz nasze przepiękne państwo.
Życie jednak potoczyło się trochę inaczej i moje plany do końca nie zostały zrealizowane. W ubiegłym roku postanowiłam jednak, że warto do tego tematu wrócić.
Ciężko nam się zorganizować ze względu na pracę męża, ale mimo wszystko udało nam się w ubiegłym roku kolejny raz odwiedzić Zakopane i pokazać dzieciom Wrocław oraz wrocławskie Zoo wraz z oceanarium.


W tym roku również planuję pokazać im kilka innych miejsc w Polsce. Już planujemy wyjazdy.
Jeśli lubicie podróże czy to po Polsce czy po świecie i kochacie zbierać pamiątki z takich wyjazdów, odhaczać sobie takie miejsca na mapie i planować kolejne wypady to proponuję Wam zapoznać się ze świetnym gadżetem w postaci mapy podróży.


Mapa podróży - Polska to świetny gadżet dla osób lubiących podróże, lub tych planujących wyjazdy po naszym kraju. Nawet dla tych, którzy zwiedzili Polskę od morza aż do Tatr.
Dzięki tej mapie odznaczycie sobie miejsca, w których już byliście lub te, które chcecie zwiedzić w następnej kolejności.

Wybierając taką mapę możecie wedle swojego gustu dobrać kolor ramy. Są do wyboru ramy aluminiowe w kolorze czarnym lub białym.
Mapa ma rozmiar 60x85 cm. Nie jest ciężka, choć na taką wygląda. Wykonana jest z materiału korkowego, pokrytego matowym papierem wysokiej jakości, do którego z łatwością wbijemy załączone w zestawie pinezki bądź szpilki z kolorowymi główkami. Dzięki kolorom szpilek oznaczymy sobie miejsca w których już byliśmy, bądź które chcemy zwiedzić w najbliższej przyszłości, albo kiedyś tam w następnych latach.
Szpilek jest 100 w zestawie. Możecie sobie wymyśleć kategorie i według siebie oznaczać dane miejsca.


W zestawie jest również możliwość zamówienia zdjęć w ilości 20 sztuk w rozmiarze 5x5 cm. Zdjęcia można domówić w późniejszym terminie jeśli np planujecie taką mapę komuś podarować, ten ktoś dzięki otrzymanemu w przesyłce voucherowi wydrukuje te zdjęcia w dogodnym dla siebie terminie.
Mapy jakie można wybrać to nie tylko mapa Polski, ale również mapa Europy i mapa Świata.


Nasza mapa wisi w pokoju mojego syna. Bardzo się ucieszył z tego prezentu. Chętnie zaznaczył miejsca w których już był i w które chciałby pojechać w najbliższym czasie.
Mapa świetnie wygląda, wykonana jest profesjonalne. Fantastyczna jakość tego produktu spodoba się nawet najbardziej wymagającemu klientowi.

Lubicie tego typu gadżety?


2 komentarze:

  1. Muszę przyznać, że ta mapa prezentuje się naprawdę niesamowicie. Jest to nie tylko świetny pomysł na prezent, ale również może służyć jako cudowna dekoracja. Idealnie pasowałaby do mojego świeżo wyremontowanego salonu.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger