Pomysły na prezent na Mikołaja i na święta

Dobry wieczór! Listopad się kończy. Jest to najwyższy czas na organizowanie prezentów dla najbliższych. Jestem ciekawa jak jest u Was czy już macie wszystko dopięte na tip-top? Czy tak jak ja jesteście w kropce? No może w malej kropeczce...

Mam znajomych z różnym podejściem do tematu. Jedni uwielbiają organizować prezenty od podstaw wymyślają je i przygotowują je sami, inni nie mają pomysłu i jest to dla nich troszkę męczące. Organizatorom zazdroszczę talentu i pomysłów. Ja raczej jestem z tych osób, którzy poszukują gotowych rozwiązań.
Dla mnie wszelkie sklepy oferujące gotowe produkty to zbawienie.
Biorę pod uwagę aktualne zapotrzebowanie obdarowywanego i szukam. Niewątpliwie sprawia mi to przyjemność.
Bardzo lubię buszować po sklepach internetowych. W ubiegłym roku i w tym szczególnie gdyż mamy sytuację jaką mamy i wydaje mi się, że zakupy dokonywane przez internet są  najlepszym i najbezpieczniejszym rozwiązaniem.
Nigdzie nie muszę wychodzić, nie mam styczności z tłumem, zasiadam w fotelu z kubkiem ciepłej herbatki i odwiedzam sklepy w poszukiwaniu najlepszych prezentów dla moich bliskich.

Ja już część prezentów mam. Są to zestawy kosmetyków dla osób, które ich potrzebują i lubią. Potrzebuję jeszcze prezentów dla moich dzieci i dla męża. Oczywiście nie zapominam również o sobie. Dla siebie również kupuję prezenty. Każdego roku rozpieszczam sama siebie, bo kto lepiej to zrobi niż ja sama?

W tym roku myślę o wspólnym prezencie na Mikołajki dla mnie i dla męża. Mam na myśli romantyczną kolację we dwoje. Już dawno nigdzie nie byliśmy razem, a ostatni okres czasu był dla nas dość intensywny, pasuje się zrelaksować i miło odpocząć.
Myślę, że kolacja we dwoje będzie idealnym rozwiązaniem. 

Jeśli chodzi o dzieciaki mam większy problem z wyborem prezentu. Córka ma prawie 6 lat, zabawek pod dostatkiem. Syn zaś to jedenastolatek. Dla córki chcę kupić zestaw kreatywny do robienia biżuterii i syreni ogon. Dla syna książki w stylu "Jak narysować..." i do tego pisaki i kredki. Chłopak ma talent do rysowania. Niech go pielęgnuje.

Dajcie znać jak tam u Was wygląda sytuacja z prezentami? Macie już  prezent na Mikołajki? Czy dopiero planujecie zakupy?

3 komentarze:

  1. kolacja we dwoje to świetna opcja ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja także zwykle zamawiam prezenty dla bliskich przez internet. Nie przepadam za tłokiem w galeriach i sklepach. Gdy nie wiem co kupić, moim pomysłem wytrychem jest dobrej jakości polski miód. Nikt z obdarowywanych się nie spodziewa, ale zawsze się przydaje. W większości przypadków jest to trafiony prezent.

    OdpowiedzUsuń
  3. też coraz częściej niczego nie kupuję tylko coś planuję, tak by z osobą obdarowaną miło spędzić czas :) na święta zafundowaliśmy sobie sesję dziecięcą w studio, na Walentyki była właśnie kolacja we dwoje, na rocznicę planujemy jakiś weekendowy wypad :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger