Kolacja, a może degustacja? Pomysły na wspólnie spędzone Walentynki z prezentmarzen.plDzień dobry! Jak mija Wam weekend? Ja postawiłam na odpoczynek. Przed nadchodzącym tygodniem, który zapowiada się stresująco należy mi się odrobina relaksu.

Nie wiem czy pomyśleliście już o tym ale za niecały miesiąc mamy piękny czas jakim są Walentynki.
Z pewnością znajdą się tutaj osoby, które nie uznają tego "święta", ale wiem również, że są i tacy którzy go obchodzą i sprawia im on wielką frajdę.
Ja obchodzę walentynki, lubię sprawiać mojemu mężowi symboliczne, drobne upominki tego dnia, ale tak naprawdę to uważam, że miłość powinniśmy celebrować każdego dnia nie koniecznie obdarowując się prezentami, ale zasypując się gestami i ciepłymi słowami, które są miodem dla uszu i naszej duszy.

Wracając jednak do dnia Walentynek i nie tylko... Jeśli nie macie pomysłu na prezent dla swojej drugiej połowy to polecam Wam odwiedzić stronę prezentmarzen.pl gdzie znajdziecie oryginalne pomysły na prezenty w postaci przeżyć. Imieniny, urodziny, święta, rocznice czy po prostu tak bez okazji i z zaskoczenia.


Niektórzy mają dar do wymyślania prezentów. Kupują bądź robią je własnoręcznie. Inni niekoniecznie, sprawia im to trudność mimo, że znają drugą połówkę i jej upodobania od dawna. Niezależnie, do której grupy należysz strona prezentmarzen.pl jest dla Ciebie i warto z niej skorzystać.

W ramach prezentu walentynkowego, bez okazji bądź w ramach jakiejś uroczystości, którą wspólnie obchodzicie możecie wybrać dowolny voucher do zrealizowania w danym miejscu np voucher do restauracji lub na degustację

Ja razem z moją rodziną już korzystałam z vouchera do restauracji od prezentmarzen.pl dlatego z czystym sumieniem mogę Wam polecić tę stronę oraz ich usługi. Ja wraz z rodziną byliśmy na obiedzie w jednej z krakowskich restauracji, która oferuje kuchnię włoską, którą bardzo lubimy. Jedzenie pyszne, świetna atmosfera, przemiłe wspomnienia. To wszystko możecie poznać dzięki tej świetnej stronie z pomysłami na prezent. Zachęcam do odwiedzenia ich strony https://prezentmarzen.com/5 komentarzy:

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger