Event Notino w Krakowie - 7 czerwiec 2019 Bonarka City CenterCześć! Ostatnio na moim blogu mogliście zauważyć kilka wpisów dotyczących sklepu NOTINO. Informowałam Was o tym, że moja ulubiona perfumeria zmieniła nazwę z iperfumy.pl na NOTINO.
W związku z tym dla klientów zostało przygotowane wiele promocji i atrakcji. Jedną z nich były eventy organizowane w stacjonarnych sklepach NOTINO.
7 czerwca taki event odbył się w Krakowie w centrum handlowym Bonarka. Tam właśnie mieści się jedyny w Krakowie stacjonarny sklep NOTINO.

Oczywiście nie mogłam sobie odmówić takiej przyjemności i chętnie pojechałam na to wydarzenie.
Pogoda dopisała aż za bardzo. Mimo strasznego upału i spędzenia kilku godzin w autobusach dotarłam na miejsce i spotkałam się z moją koleżanką Magdą.
To w jej towarzystwie spędziłam te kilka wyjątkowych godzin.

Na evencie miałam okazję poznać osobiście Anetkę specjalistę do spraw marketingu, z którą utrzymuję kontakt mailowy. Była to ogromna przyjemność poznać Cię osobiście! Dziękuję!

Miła atmosfera, cudowny wystrój sklepu, atrakcje przygotowane na tę okazję sprawiły, że te kilka godzin upłynęło nam aż za szybko! Miałam okazję spróbować pysznej i kolorowej waty cukrowej, mogłam zrobić milion fotek, wąchać do woli perfumy, testować kosmetyki i skorzystać z makijażu wykonanego kosmetykami Lancome.

Z eventu wróciłam z pudełkiem pełnym kosmetyków. Takie piękne pudełko można było dostać za udostępnienie zdjęcia z eventu na swoim insta.

Świetny dzień, który pozostanie w mojej pamięci na długo!
Dziękuję NOTINO :)

5 komentarzy:

  1. To spora konkurencja dla Sephory czy Douglas

    OdpowiedzUsuń
  2. Tyle zapachów <3 wata wygląda super!

    OdpowiedzUsuń
  3. bardzo lubię tą drogerię, żałuję, że nie mogłam wziąć udziału w evencie, mam nadzieję, że Notino powstanie stacjonarnie także w Toruniu

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger