REXONA - NOWE ŻELE POD PRYSZNIC START FESH I STAY FRESH - OBUDŹ SIĘ JAK NIGDY DOTĄD!

Jak w chłodne pory roku lubię prysznic z żelami o ciepłym i otulającym zapachu tak wiosną i latem lubię konkretną dawkę orzeźwienia.
Najchętniej sięgam wtedy po zapachy świeże kwiatowe i owocowe, które obudzą mnie rano i dodadzą energii do działania.

Rexona wychodzi na przeciw naszym oczekiwaniom i prezentuje nam nowe żele pod prysznic dostępne w 7-miu niesamowicie odświeżających zapachach. Trzy zapachy dla kobiet, trzy dla mężczyzn i jeden zapach uniwersalny Rexona Active+.


Poranek to idealny moment na pobudzający prysznic, który rozgoni resztki snu, postawi nas na nogi i doda energii do działania przez cały dzień.
Jeśli rano nie możecie się dobudzić to sięgnijcie po żele marki Rexona, które dodadzą Wam powera i zapewnią energetyzującą pobudkę.
Oczywiście nowe żele Rexona nie tylko przeznaczone są do stosowania rankiem ale również wtedy kiedy potrzebujecie odświeżenia i orzeźwienia.
Żele zachwycą zapachem i konsystencją nie tylko kobiety ale i mężczyzn. 
Jeśli używacie antyperspirantów Rexona to mam dla Was świetną wiadomość. Teraz możecie stworzyć swój własny odświeżający duet gdyż żele Rexona pachną tak samo jak antyperspiranty. Każdy żel znajdzie swój odpowiednik w zapachu antyperspirantu.


Zapachy żeli są naprawdę świetne. Pojemności ogromne bo 400 ml, a cena powalająca gdyż kosztują tylko 11,99 pln!!! 

Żel pod prysznic Rexona Aloe Fresh to niesamowita dawka energii w żelu idealna dla kobiet, które nie mogą rankiem się dobudzić. Ten żel jest wyjątkowo orzeźwiający. Kompozycja zapachowa to nuty aloesu połączone z soczystą mandarynką i cudownie odświeżającym mentolem.

Żel pod prysznic Rexona Oechid Fresch to wyjątkowy i bardzo kobiecy zapach. To będzie zdecydowanie najmilsza pobudka jaką sobie wymarzycie. Zapach jest wyjątkowy. Czuć w nim tropikalne nuty w połączeniu z aromatem dzikiej orchidei. 

Żel pod prysznic Rexona Men Quantum 2 w 1 to świetny zapach, który długo utrzymuje się na skórze mężczyzny. Nuty zapachowe to cytryna, białe drewno i piżmo. Tym kosmetykiem można umyć ciało i włosy. 

Żel pod prysznic Rexona Men 2 w 1 to również połączenie żelu pod prysznic i szamponu. Szybko obudzi najbardziej twardego fana snu. Połączenie nut zapachowych jest wyjątkowe gdyż znajdziemy tu mentol, drzewo sandałowe i lawendę. Zapach utrzymuje się długo na skórze.


Świetne połączenie nut zapachowych w żelach marki Rexona sprawiło, że razem z mężem jesteśmy nimi zachwyceni! Naprawdę wpływają na zmysły i dają niesamowitego kopa rankiem bądź wtedy kiedy tego potrzebujemy.

Czy lubicie pobudzające zapachy w żelach pod prysznic?

1 komentarz:

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger