#60 lat kostki myjącej Dove
Nie znam domu, w którym choć raz nie zagościła...
Nie znam osoby, której by nie odpowiadała...
Jednak znam wiele osób, które nie wyobrażają sobie higieny osobistej bez kostki myjącej Dove...
Tej pięknie pachnącej o opływowym kształcie i mlecznym kolorze.
To w tej małej kostce drzemie tajemnica delikatnej pielęgnacji.
Dziś obchodzi swoje 60-te urodziny!

Kiedy myślimy o kanonie piękna na przestrzeni ostatnich 60 lat, jedno jest pewne wszystko się zmieniło. Fryzury, trendy w makijażu ewoluowały, a sama definicja piękna zyskała zupełnie inne, szersze znaczenie. Nie zmieniło się jednak jedno. Przez te wszystkie lata marka Dove dostarczała kobietom samą najlepszą pielęgnację, niezmiennie stając po stronie prawdziwego piękna wszystkich pokoleń kobiet.

60-te urodziny kostki myjącej, to doskonały moment, aby przypomnieć, że marka Dove już od sześciu dekad wspiera kobiety w definiowaniu ich prawdziwego piękna. Z tej okazji powstał niezwykły film, który pokazuje retrospektywę kultowych momentów piękna i dziedzictwo marki Dove. Marki, która od lat konsekwentnie zaprasza prawdziwe kobiety do udziału w swoich kampaniach i doskonale dba o ich skórę. Dzięki Dove, przez ostatnie dekady kobiety na nowo definiowały słowo “piękno”, budowały swoją pewność siebie, a także zwalczały stereotypy.

Kobiety zawsze były naszą inspiracją. Od wpro- wadzenia kostki myjącej Dove w 1957 r. zo- bowiązaliśmy się do zapewnienia wszystkim kobietom jak najlepszej pielęgnacji oraz pokazy- wania prawdziwych kobiet i prawdziwego pięk- na w naszych reklamach mówi Nick Soukas, wiceprezes marketingu marki Dove w Stanach Zjednoczonych, gdzie kampania jest launcho- wana w tym roku. Wraz z wieloma pokolenia- mi kobiet, marka Dove pomagała rozbudować definicję piękna, jednak wiemy, że wciąż mamy jeszcze wiele do zrobienia. Dlatego będziemy dokładać wszelkich starań, aby nadal redefinio-
wać piękno, zwalczać stereotypy oraz doceniać wszystko to co czyni kobiety wyjątkowymi przez kolejnych 60 lat. Mamy nadzieję, że kobiety na całym świecie, będą wspierać kampanię #RaisetheBeautyBar, dzieląc się nią w so- cial mediach oraz przedstawiając swoją propozycję redefinicji piękna. 

W 1957 roku kostka myjąca Dove była prawdziwą rewolucją w pielęgnacji, jedynym tego typu produktem oczyszczającym dostępnym na rynku. Kostka myjąca Dove jest numerem 1 wśród kostek polecanych przez der- matologów w Polsce. Nie jest mydłem i nie wysusza skóry tak, jak to ma miejsce w przypadku stosowania mydła. Dzięki opatentowanej formule łą- czącej łagodne składniki oczyszczające z ¼ kremu nawilżającego, kostka myjąca Dove, sprawia, że skóra kobiet na całym świecie jest wyjątkowo gładka i miękka.


Jak mówi Ewelina Gajewska – Brand Manager Dove:
Dzięki doskonałej i łagodnej formule, która pozostała niezmieniona od swojej premiery w 1957 roku, kostka myjąca Dove jest symbolem najlepszej pielęgnacji jaką Dove zapewnia kobietom już od 60 lat. Marka Dove od samego początku zobowiązała się, aby zapewnić kobietom wyjątkowo łagodne kosmetyki, które jedno- cześnie doskonale sprawdzą się w pielęgnacji skóry, również twarzy. To ikoniczna ¼ kremu nawilżającego jest sekretem pielęgnacyjnych właściwości kostki myjącej Dove i to właśnie dzięki niej miliony kobiet na całym świecie mogą codziennie cieszyć się piękną i gładką skórą. Tak jak wszystkie kosmetyki marki Dove, kostkę myjącą charakteryzuje również przyjemność stosowania, a jej zapach nie zmienił się od 60 lat i wciąż urzeka kobiety na całym świecie. Portfolio marki Dove wzbogaca się o nowe kategorie, dostępne w coraz większej ilości Państw na Świecie, ale inspiracją do ich powstania zawsze będzie kostka myjąca serce marki Dove.

Codzienny rytuał piękna Dove
Codzienne mycie twarzy to dla wielu osób rytuał każdego poranka i wieczora. Czynność dość prozaiczna, niejed- nokrotnie wykonywana odruchowo. Teraz z kostką myjącą Dove pora na zmianę! Jest wiele sposobów oczysz- czania skóry, ale dla większości osób uczucie czystości i odświeżenia zapewnia mycie twarzy przy użyciu wody. Jednak sama woda nie wystarczy. Dlatego dla zachowania dobrej kondycji skóry jest istotne to, po jaki produkt sięgniemy. Odpowiedź wydaje się być prosta zwykłe mydło! Wybór niestety nie najlepszy dla naszej skóry. Der- matolodzy podkreślają, że pielęgnacja skóry przy użyciu zwykłego mydła może powodować znaczne przesuszenie i podrażnienie skóry. Wszystko za sprawą ich składu, bogatego w silne substancje myjące, które dość agresywnie działając na powierzchni skóry usuwają zanieczyszczenia, jednocześnie wymywając naturalne lipidy z naskórka. Ponadto zwykłe mydła mają także silnie zasadowe pH, niekorzystne dla naszej skóry, co powoduje zaburzenie lekko kwaśnego odczynu skóry, upośledzając jej właściwości obronne.

93% Polek zamieniło swój produkt do codziennego mycia twarzy na kostkę myjącą DOVE!* Bezpieczną alternatywą jest nowa kostka myjąca Dove. Jest to wyjątkowy kosmetyk o skutecznym i delikatnym działaniu, zawierający unikalną formułę DEFI innowacyjną technologię łączącą ultradelikatne składniki myjące oraz lipidy, analogiczne do tych naturalnie występujących w strukturze skóry. Dzięki zastosowaniu formuły DEFI kostka Dove doskonale oczyszcza skórę i jednocześnie pozwala zredukować wymywanie lipidów z naskórka, a zawarte w DEFI cząsteczki lipidowe zapewniają regenerację płaszcza lipidowego skóry. Kostka myjąca Dove ze względu na łagodne działanie i skuteczne oczyszczanie jest polecana także do oczyszczania skóry suchej, wrażliwej i skłonnej do podrażnień.

Warto wiedzieć!
Jeśli wszystkie kostki myjące Dove, które powstają każdego roku, położymy obok siebie mogą otoczyć ziemię 4,5 raza!

*Badanie wśród 305 kobiet – użytkowniczek portalu babyboom.pl, które przetestowały kostkę myjącą Dove, styczeń – luty 2015

4 komentarze:

 1. ja jestem fanką kostek dove, to moje ulubione mydła.

  OdpowiedzUsuń
 2. Moja siostra jest od wielu lat wielbicielką kostek Dove:)

  OdpowiedzUsuń
 3. U mnie nie było nigdy kostki mydła Dove. Może to dlatego,ze ja nie używam mydła w kostce.

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubię ich produkty ale mydeł w kostce nie używam chyba że do rąk :) nie wiedziałam że jest już tyle na rynku :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger