Bezpłatne warsztaty dla przyszłych rodziców w Krakowie - Już 1-go kwietnia!


Moje drogie!
Dziś post zupełnie inny niż wszystkie.
Mam przyjemność zaprosić Was na wspaniałe wydarzenie które już niebawem odbędzie się w Krakowie.
Szczegóły znajdziecie poniżej.


 
Szkoła rodzenia w zdrowej pigułce, czyli bezpłatne warsztaty z Familie.pl!
Przygoda z macierzyństwem” to bezpłatne warsztaty dla rodziców spodziewających się dziecka. Zapraszamy przyszłych rodziców na spotkanie 1-go kwietnia w Krakowie. Zapisy na portalu trwają. Decyduje kolejność zgłoszeń!
Warsztaty dla przyszłych rodziców portal familie.pl organizuje już od 3 lat. W tym roku po raz pierwszy będziemy gościć w Krakowie już 1-go kwietnia. Gościem specjalnym naszego spotkania będzie pani Maria Rotkiel. Znana psycholog pomoże nam oswoić ciążowe strachy oraz opowie o swoim doświadczeniu jako mamy. Będziemy wiązać chusty i przyglądać się akcesoriom dla maluszka i rodziców. Kangurkowo.pl zapowiedziało wyprzedaż potrzebnych dla rodziców rzeczy po specjalnie obniżonych cenach. Razem z doświadczonymi braffiterkami z Adore porozmawiamy o właściwym dobieraniu biustonosza, co jak się dowiecie i przekonacie już wkrótce jest kluczowe w przypadku zmian biustu, które Was czekają. Z kolei wspólnie z Panią doktor pomyślimy o naturalnych metodach leczenia w ciąży. Nie zabraknie również konkursów z praktycznymi nagrodami, a na zakończenie każda mama otrzyma wyprawkę ciążową.
Nie ma chyba rodzica, który nie odczuwałby lekkiego strachu przed pojawieniem się potomka. Przyjdź na warsztaty, a rozwiejemy Twoje wątpliwości i wzmocnimy Twoją rodzicielską intuicję. W naszych warsztatach wzięło udział już tysiące rodziców, a ich komentarze i podziękowania są dla nas największym motorem do organizacji kolejnych warsztatów. Dołącz do grona naszych zadowolonych uczestników i wspaniałych rodziców!
Zapisy na portalu trwają. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale z uwagi na Waszą wygodę i gwarantowane wyprawki dla mam lista gości jest ograniczona.


Widzimy się 1-go kwietnia, godz. 11:00, Kraków – Muzeum Lotnictwa Polskiego, al. Jana Pawła II 39.


Do zobaczenia na warsztatach!
Strona wydarzenia na fb: https://www.facebook.com/events/424981467856245/Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger