Mus pielęgnacyjny o zapachu grejpfruta i Balsam do ciała melon od The Secret Soap StoreZ blogerskiego brunch organizowanego przez Scandia Cosmetics producenta kosmetyków The Secret Soap Store przywiozłam pachnący mus pod prysznic oraz balsam do ciała.

Oba kosmetyki o przecudownych, soczystych i smacznych zapachach.
Zapachy typowo letnie gdyż jest to mus o zapachu grejpfruta i balsam o zapachu melona.


Mus pielęgnacyjny o zapachu grejpfruta służący do mycia ciała The Secret Soap Store to produkt zamknięty w plastikowej butelce z pompką. Dzięki temu łatwo i higienicznie dozuje się produkt. Duża zaleta pompki w przypadku tego musu jest taka, że ma on lejącą konsystencję. Dzięki pompce uważniej i bez rozlewania dozujemy ten produkt.
Można go używać nalewając mus na gąbkę jednak ja nie lubię gąbek i myjek do ciała dlatego tylko i wyłącznie dozuję produkt na dłoń, następnie na ciało.
Na ciele mus zmienia się w przepięknie pachnącą pianę, która otula moje ciało cudownym, cytrusowym zapachem. Zapach grejpfruta w tym produkcie jest obłędny! Świeży, naturalny i utrzymuje się nie tylko na ciele ale i w łazience i całym domu jeszcze przez jakiś czas po myciu.
Mus dobrze myje i dobrze się spłukuje. Nie wysusza skóry, jest dla niej łagodny.
Skład ma krótki i nie ma w nim nic co by niepokoiło. 
Produkt według mnie idealny! Począwszy od zapachu, po skład i działanie.


Drugim pachnącym produktem jest Balsam pielęgnacyjny do ciała o zapachu Melona.
Przyznam szczerze, że melon nie jest moim ulubionym zapachem w kosmetykach. Dlatego zaczęłam stosować ten produkt sprawdzając jego właściwości i działanie, a następnie oddałam go w dobre ręce komuś, kto lubi taki aromacik.
Opakowanie jest identyczne jak w przypadku musu. Miękka, plastikowa butelka z dozownikiem, który osobiście bardzo lubię we wszystkich kosmetykach.
Balsam dobrze nawilża skórę pozostawiając ją miękką i delikatną. Lepiej sobie radzi z miejscami, które nie są wysuszone. Posmarowałam nim pięty, które też nie są w kiepskim stanie lecz naskórek na nich jest bardziej wysuszony niż na innych partiach ciała i tam balsam sobie już nie poradził. Początkowo nawilżył jednak to nawilżenie było krótkotrwałe.
Balsam mango pozostawia na skórze nie tylko lekki film ochronny ale  również owocowy zapach.
Zwolennikom melonowych aromatów z pewnością przypadnie do gustu. 

Kosmetyki o soczystych i pięknych zapachach, które przypadną do gustu każdemu. Dużym atutem tych produktów są również świetne składy. Szczerze polecam zapoznanie się z ofertą The Secret Soap Store.

5 komentarzy:

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger