Blogerski Brunch- Czyli jak miło spędzić czas w babskim towarzystwie

Od 21.08.2015 minęło już trochę czasu, a wspomnienia wciąż świeże i wywierają takie same silne emocje.
Ten dzień zapamiętam na długo gdyż pod kilkoma względami był dla mnie wyjątkowy:)
Spędziłam go w wyborowym towarzystwie, dowiedziałam się wiele ciekawych rzeczy na temat pielęgnacji, uzupełniłam moją wiedzę, posmakowałam pyszności, zwiedziłam mój ukochany Kraków, poznałam nowe osoby, spotkałam się ze znajomymi i otrzymałam wspaniałe niespodzianki.
Cóż można chcieć więcej? No ale wróćmy do samego początku...

Blogerski Brunch to spotkanie zorganizowane przez firmę Scandia Cosmetics producenta wspaniałych, pachnących naturą kosmetyków The Secret Soap Store.
Firma i jej przedstawicielki jest mi dobrze znana gdyż już kilka razy miałam przyjemność uczestniczyć we wspólnych spotkaniach. Ale wydarzenie na taką skalę jak Blogerski Brunch było pierwsze, w którym mogłam wziąć udział.
W tym wydarzeniu wzięło udział około 20 blogerek, a wśród nich kilka znajomych, przesympatycznych osób, które już bardzo dobrze znam. 
Wykłady na temat pielęgnacji prowadziły Panie z różnych firm, towarzyszył nam fotograf, przedstawiciele Scandia Cosmetics oraz patroni medialni wydarzenia "Miasto Kobiet" oraz "TRUSTED COSMETICS".
Pierwszy raz brałam udział  tak wyjątkowym spotkaniu.

Przed spotkaniem, jeszcze w Galerii Krakowskiej spotkałam się z Anią moją towarzyszką blogową od kilku lat. Dobrze było się spotkać po kilku miesiącach. Spacerując w stronę miejsca docelowego przegadałyśmy całą drogę. Oczywiście jak to na Matki Polki przystało temat głównie tyczył się naszych pociech, mężów, domu itd. 
Droga do kawiarnio-galerii Metaforma Cafe upłynęła nam szybko, wesoło i trochę zrzędliwie gdyż Ania przywdziała na to spotkanie bucik na obcasie. Buciki się nie sprawdziły, poobgryzały koleżance stopy, a ona biedna całe spotkanie powita była w bólach.

Na spotkaniu przywitała nas Pani Danuta przedstawicielka Scandia Cosmetics. To właśnie od Pani Danusi dostałam zaproszenie na ten wspaniały event za co serdecznie dziękuję.

Przed rozpoczęciem pooglądałyśmy galerio-kawiarnie gdyż akurat wystawione były produkty dla dzieci i kobiet.
Wśród książek, bucików dla dzieci marki Gucio, domku dla lalek można było znaleźć tutaj również wyjątkową biżuterię.
Każda z nas zamówiła sobie coś do picia i usiadłyśmy wygodnie aby móc słuchać, oglądać i oddawać się rozkoszy jedzenia gdyż stół był suto zastawiony smakołykami. Tarty na słono, na słodko, kanapeczki - przyznam, że pierwszy raz moje usta gościły taką rozkosz smaków.

***
Na początku wystąpiły dwie Panie z Salonu Kosmetycznego Dotyk Lata. Panie przybliżyły nam tajniki pielęgnacji dłoni i stóp. Opowiadały o naturalnej pielęgnacji, o problemach dłoni i stóp jak wrastające paznokcie czy odciski.
Dowiedziałam się wiele ciekawych rzeczy na temat złuszczania martwego naskórka, z którym czasem miewam problemy oraz o nowym zabiegu dla wzmocnienia paznokci jaki wykonywany jest w tym gabinecie. Panie na jeden z uczestniczek spotkania zaprezentowały ten zabieg.
Bardzo mnie on zaciekawił gdyż "naprawia" rozdwajającą się płytkę paznokcia, a z tym również mam problemy.
Z drugim z kolei wykładem wystąpiła bomba pozytywnej energii Pani Barbara Żurek Fryzjer.
Kobieta z mega pozytywną energią, którą podejrzewam, że zaraża każdego, kto stanie od niej w obrębie kilku metrów.
Ten wykład bardzo mnie zaciekawił. Pani Barbara opowiadała bardzo ciekawie, zrozumiale. W trakcie swojego wykładu prezentowała techniki jak należy dbać o włosy np przy nakładaniu na nie maski. Dzięki temu zrozumiałam gdzie i jakie błędy popełniam.
No i co najbardziej mnie zafascynowało to włosy Pani Barbary. Przepiękne, zdrowe, układające się świetnie!
Na samej przedstawicielce wydać fachowość i żywą reklamę tego czym się zajmuje.
Od Pani Barbary otrzymałyśmy miły upominek.Trzeci wykład przeprowadziła Pani Dorota Budzyńska z Ginger Med Spa.
Pani Dorota opowiadała nam o naturalnej pielęgnacji, o ochronie skóry przed promieniowaniem i o tym co mnie najbardziej zainteresowało czyli o używaniu toniku podczas codziennej pielęgnacji skóry.
Szczerze powiem, że nie używam toniku od ładnych paru lat. Używam do mycia skóry olejku naturalnego dlatego nie sądziłam, że użycie toniku jest konieczne. Ten wykład uświadomił mi, że popełniam błąd, przez który nie tylko cierpi moja skóra ale i portfel.Na koniec wystąpiły Panie ze Scandia Cosmetics. Dobrze mi znana i lubiana Pani Daria to chodząca encyklopedia firmy. Zna dosłownie wszystko, wie wszystko, a do tego tak ładnie potrafi to ubrać w słowa. Polecam odwiedzić The Secret Soap Store w pasażu przy Galerii Krakowskiej w Krakowie.
Tam osobiście można spotkać Panią Darię, która nie tylko przekaże Wam fachową wiedzę, dobierze odpowiednie kosmetyki ale i zarazi miłością do firmy i do tych produktów.

Na sam koniec The Secret Soap Store obdarowało uczestniczki spotkania wspaniałościami jakie wkraczają do sprzedaży.
Otrzymałam mydło o zapachu ogórka z dodatkiem koperku. Pachnie świeżo i pięknie, a pielęgnuje i myje jeszcze lepiej.
W mojej paczce znalazłam jeszcze balsam melonowy oraz żel do mycia grejpfrutowy. Zapach grejpfruta w tym kosmetyku do prawdziwy cud! 
Pozytywna dawka energii, świeżości i rześkości w jednym. I przede wszystkim natura pod względem składu i zapachu!

Uwaga!!!!
Po użyciu tego żelu występują skutki uboczne w postaci przyjemnego zapachu całego ciała, miękkości i nawilżenia skóry, zastrzyku pozytywnej energii i mega szybkiego rozprzestrzenienia się zapachu w całym domu!


Blogerski Brunch organizowany przez Scandia Cosmetics  ma rozpocząć cykl spotkań z marką.
Bardzo ciekawa inicjatywa.
Dziękuję serdecznie za zaproszenie i mile spędzony czas!

7 komentarzy:

 1. Super! Takie spotkania są najlepsze :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniałą inicjatywa :) Mam nadzieję,że firma zdecyduje się organizować takie spotkania w całęj Polsce :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mało zdjęć! Niedługo zapomnimy jak wyglądasz :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne wydarzenie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Można się spotkać i porozmawiać z dobrej atmosferze, to mi się podoba

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger