Cztery Pory Roku -Skoncentrowane serum do rąk i paznokci


Maj rozpocznę recenzją nowości od Pharma CF z serii Cztery Pory Roku. Ich produkty otrzymałam na spotkaniu blogerek w marcu. Mimo, że marka jest mi bardzo dobrze znana jakoś nie miałam okazji do tej pory poznać ich produktów. Przed wieloma laty poznałam ich  glicerynowe kremy do dłoni, które w moim przypadku się bardzo dobrze sprawdzały. 

Obecnie mam kilka glicerynek w zapasach i chyba nawet dzisiaj nie zawaham się użyć jednego z nich. Obecnie stosuję płyn do naczyń pewnej przereklamowanej marki, który dosłownie żre moją biedną skórę na dłoniach:( a myję naczynia bez rękawic...

Wracając do serum... Gdy pierwszy raz zobaczyłam te tubki byłam bardzo ciekawa tego produktu. Na opakowaniu widnieje napis, że te produkty testowane są w salonach.
Tubka wygląda elegancko, wyposażono ją w pompkę. To moja pierwsza tubka z pompką, którą bardzo polubiłam.  Dzięki pompce dozuję tyle produktu ile mi potrzeba, a pompka jest czysta w utrzymaniu. Zazwyczaj w tubkach z kremami do dłoni produkt zawsze osiada się przy wylocie z tuby i tworzy nieestetyczne złogi. Tu nie muszę oglądać tego typu rzeczy. Dzięki temu produkt wygląda naprawdę profesjonalnie.

Serum ma lekką konsystencję, która dość szybko się wchłania. Gdy nie myłam dłoni tym płynem, który obecnie stosuję serum radziło się wyśmienicie, mimo że z dłońmi mam zawsze problem.
Odczuwałam nawilżenie w ciągu kilku sekund. Skóra zyskała na gładkości, była delikatna i przyjemna. Serum mi pomagało.
Teraz gdy moje dłonie cierpią i schodzi z nich naskórek serum sobie z tym niestety nie radzi. Działa przez chwilkę i nadal odczuwam dyskomfort. W tym momencie dłonie wymagają konkretnego natłuszczenia. Ratuje je masłem Shea.
  
Co umila pielęgnację tym produktem? Oczywiście jego zapach! Jest przepiękny! Zapach kojarzy mi się z owocami, pachnie cudownie. Myślę, że zapach jest atutem tego produktu. 

Serum kosztuje coś koło 8 zł i myślę, że jest dość ciekawym produktem. Skuteczny przy delikatnym przesuszeniu dłoni, miły w użyciu, pięknie pachnący.7 komentarzy:

 1. uwielbiam te produkty. U W I E L B I A M <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Co za eleganckie opakowania ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Coś czuję, ze dla mnie to serum byłoby za słabe...

  OdpowiedzUsuń
 4. Kremów Cztery Pory Roku używałam często. I po te produkty sięgnę z przyjemnością!

  OdpowiedzUsuń
 5. U mnie ta seria serum do rąk sprawdziła się na szybko efekt, ale niestety długofalowych efektów nie widziałam. Ale miło mi się z nich krozystało. Miałam ten z Q10.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger