Oriflame - Lakiery do paznokci GIORDANI GOLD


Na spotkaniu blogerek w Brzesku otrzymałyśmy wspaniały prezent od firmy Oriflame - paczkę pełną kolorowych kosmetyków.
Do firmy Oriflame mam sentyment. Za czasów młodości byłam konsultantką i lubiłam poznawać ich nowości. Pamiętam wtedy w katalogu również była seria GIORDANI GOLD. Bardzo luksusowa, złota, z pięknie pachnącymi perfumami, które mi się podobały i w przyciągających uwagę złotych opakowaniach. Teraz gdy po kilku latach oglądałam katalog zauważyłam, że seria GIORDANI GOLD jest bardzo duża, a ja dzięki uprzejmości firmy mogę na nowo ją poznawać.

Jednymi z produktów jakie otrzymałam były dwa lakiery do paznokci  Lacque Brilliance oraz Baroque Lacque Brilliance. Jeden z nich to kolor bordo, bardzo ciemny, klasyczny i piękny. Kobiecy i kuszący. Drugi zaś to kolor delikatny z bardzo drobno startymi drobinkami złota. Nałożony w kilku warstwach tworzy pewną całość na paznokciu. 
Kolory współgrają ze sobą nałożone na paznokcie dłoni. Stanowią piękną całość niczym delikatna biżuteria.
Efekt bardzo mi się podoba, jednak przepraszam Was za jakość zdjęć i powierzchnię moich długich paznokci, która była już bardzo sfatygowana. Chciałam uchwycić lakiery na długich paznokciach, które w godzinę po zrobieniu zdjęć obcięłam.

10 komentarzy:

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger