IKAROV Face Oil OLEJEK ANTI AGE DO CERY WRAZLIWEJ


Dziś będzie o pewnym olejku Anti Age od IKAROV przeznaczonym do cery wrażliwej. Produkt przywiozłam ze spotkania blogerek, które odbyło się w październiku.

OLEJEK ANTI AGE DO CERY WRAZLIWEJ

Olejek ANTI AGE do cery wrażliwej – bazę kosmetyku stanowi olejek migdałowy i olejek z awokado, które są najlepiej wchłaniane (absorbowane) przez Skórę z grona wszystkich pozyskiwanych olejków naturalnych. Olejki te maja szerokie zastosowanie w kosmetyce i pielęgnacji wrażliwej i alergicznej cery. Posiadają najskuteczniejsze właściwosci łagodzace i wzmacniające ochronne funkcje skóry. Kosmetyk zawiera również gamę olejków eterycznych: różanego, z gorzkiej pomarańczy (nerouli), rumiankowego i lawendowego – o wlasciwosciach antyseptycznych i intensywnie regenerujacych. Po zastosowaniu olejku ANTI AGE do cery wrażliwej, skóra staje się jędrna i elastyczna oraz uzyskuje świeży, młody wygląd.
***
Olejek zamieszczono w małej buteleczce. Jest go 30 ml. Jest to produkt dość wydajny jak na olejek przystało. 
Używam go na noc gdyż przez swoją konsystencję dość wolno się wchłania, pozostawiając oleistą warstwę na skórze. Używam go przed snem i jestem z tego bardzo zadowolona. 
Po pierwsze ma ciekawy, ziołowy zapach, za drugie zapach mnie odpręża. Lubię czuć na swojej skórze ziołowe i trawiaste zapachy. Wręcz uwielbiam, kojarzą mi się z naturą, z latem, z łąką. Same dobre skojarzenia dzięki którym po każdym ciężkim dniu mam odrobinę przyjemności. Po trzecie najważniejsze - produkt pięknie odżywia, natłuszcza i pielęgnuje moją skórę. Rano wygląda ona na wypoczętą, promienną, wyglądam po prostu świeżo. Nie mam poszarzałej skóry na twarzy jak to kiedyś bywało. Aby stwierdzić czy moja skóra jest ujędrniona to chyba za wcześnie. Myślę, że przy dłuższym stosowaniu taki efekt będzie widoczny. Olejek nie podrażnia mojej skóry, wręcz ją łagodzi. Teraz przy ogrzewaniu gdy powietrze w domu jest suche miałam problem ze skórą twarzy i ciała. Olejek okazłam się zbawienny na moją dolegliwość! Złagodził podrażnienie, zniwelował swędzenie, ukoił.
Po wchłonięciu olejku nie potrzebuję już dodatkowego nawilżenia. 3 komentarze:

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger