Jestem kobietą i dbam o siebie i o partnera - ważna kampania i świetny konkurs

Zdrowie to nasz największy skarb. Warto o nie dbać i wykonywać badania profilaktyczne aby móc cieszyć się nim przez długie lata.
My kobiety dbamy o swój stan zdrowia. Regularnie chodzimy do lekarza, wykonujemy badania profilaktyczne, troszczymy się o siebie. 
Świadome kobiety już od dzieciństwa zaczynają dbać o swoje zdrowie.  Wiadomo, że regularne wykonywanie badań, monitorowanie swojego organizmu pozwala na wykrycie nieprawidłowości chorobowych i to już we wczesnym stadium rozwoju. Takie zmiany zazwyczaj da się wyleczyć nawet wtedy gdy są one nowotworowe.
Jeżeli chodzi o mężczyzn sytuacja nie wygląda zbyt dobrze.  W naszym kraju nie bada się 2/3 panów. Mężczyźni zaczynają się częściej badać dopiero po 50 roku życia – tak wynika ze statystyk sieci laboratoriów medycznych DIAGNOSTYKI.
Panowie według ich mniemania są twardzi, silni i nie dopuszczają do siebie myśli o chorobie. Rzeczywistość jednak jest inna. Czas obalić stereotypy i pora zadbać o naszych partnerów, aby i oni mogli cieszyć się nie tylko swoją siłą ale i nienagannym zdrowiem.

Statystyki badań wśród kobiet i mężczyzn w Polsce:
„Polacy żyją krócej niż Polki, co nie dziwi, gdyż jest ogólnym trendem dotyczącym mężczyzn i kobiet, jednakże mężczyźni w Polsce żyją krócej niż mężczyźni w Europie Zachodniej. Polka przeżywa Polaka o 8 i pół roku, osiągając średnią ponad 80 lat, 
a „Zachodni Europejczyk” przeżywa Polaka o 5 lat. Nasz kraj znajduje się w niechlubnej czołówce wśród państw tracących najwięcej mężczyzn w wieku produkcyjnym. Zgony w grupie wiekowej 15-64 lata stanowiły w Polsce 40% wszystkich zgonów mężczyzn, podczas gdy w Szwecji, w której sytuacja jest najlepsza – jedynie 18%. (dane z 2011 r.)”.- mówi Dr Tomasz Ochałek, sieć laboratoriów medycznych DIAGNOSTYKA.

Statystyki przedstawione przez DIAGNOSTYKĘ wykazują, że w naszym kraju
zaledwie 30 % mężczyzn regularnie poddaje się badaniom i monitoruje swój stan zdrowia. Jest to niewielki liczba w porównaniu do kobiet, których bada się 70%.
Polki są bardziej świadome. Przy regularnych wizytach u lekarza nabierają większej wiedzy na temat zapobiegania chorobom, leczenia oraz samobadania. 
Kobiety nie bagatelizują objawów jakie wysyła ich ciało, informują lekarzy i podejmują leczenie, które przy wczesnym stadium chorobowym zazwyczaj jest w 100% skuteczne. Mężczyźni zaś nie zwracają uwagi na sygnały jakie przekazuje im ich organizm. Czasem wstydzą się przyznać, że coś im dolega, nie dopuszczają również do siebie myśli, że coś złego może się dziać z ich, jak dotąd, niezawodnym zdrowiem.

 Dlatego to Wy kobiety musicie wziąć sprawy w swoje ręce i zachęcić mężczyzn do kontrolowania swojego stanu zdrowia.

***

Sieć laboratoriów medycznych DIAGNOSTYKA:

DIAGNOSTYKA jest największą i najnowocześniejszą  siecią laboratoriów medycznych w Polsce. Posiadają ponad 400 placówek rozproszonych w całej Polsce. Współpracują również z kilkoma tysiącami placówek ochrony zdrowia.
Jestem mamą i dla mnie bardzo ważna jest atmosfera i podejście personelu w stosunku do dzieci w tak stresującym dla nich momencie jak pobieranie materiału do badań. DIAGNOSTYKA zadbała o to aby mali pacjenci obsługiwani byli w sposób bezstresowy i wyznaczyła dla nich specjalne kąciki dziecięce.
Warto również zaznaczyć, że punkty, w których pobierana jest krew dostosowane są do obsługi osób niepełnosprawnych.
Jestem zaskoczona również ilością badań jakie laboratorium DIAGNOSTYKA posiada w swojej ofercie. Wykonuje się u nich około 2500 testów laboratoryjnych. Przy wykonaniu większości z nich nie trzeba mieć skierowania od lekarza.


***

Ważna kampania DIAGNOSTYKI:

„Jestem kobietą i dbam o siebie i o partnera” 
DIAGNOSTYKA od września rozpoczęła już drugi etap kampanii tym razem skierowanej do mężczyzn.
Projekt rozpoczął się we wrześniu i będzie trwał przez 3 miesiące.
Warto skorzystać z możliwości jakie daje ta kampania i wspólnie zatroszczyć się o zdrowie naszych najukochańszych mężczyzn.


Konkurs!!!

Teraz ważna informacja dla konkursowiczów i nie tylko!
Połączcie przyjemne z pożytecznym i weźcie udział w konkursie.
Macie szansę na zdobycie wspaniałych nagród, a przy okazji zatroszczycie się o zdrowie swoich partnerów. 

Co należy zrobić?

Wystarczy, że zarejestrujecie się na stronie 


i odpowiecie na pytanie

„dlaczego dbam o swojego mężczyznę?”

Każda z kobiet, która podczas trwania kampanii zarejestruje się na tej stronie, i odpowie na pytanie otrzyma bon na pakiet badań dla swojego partnera.
Dzięki temu Panowie będą mogli wykonać kilkanaście badań laboratoryjnych o wartości ponad 200 zł za kwotę 60 zł.
Bon można wykorzystać w jednej z ponad 400 placówek laboratoriów DIAGNOSTYKA dostępnych w całej Polsce.

Dzięki temu również bierzecie udział w konkursie gdzie do wygrania są świetne nagrody takie jak:

- zestawy kosmetyków, 
- weekendy zdrowotne w SPA, 
- wakacje we Włoskich Alpach. 

Fundatorami nagród jesiennej edycji są:

Balneokosmetyki – Malinowy Zdrój, 
Biuro Podróży Wygoda Travel, 
Flora Pro.activ.


Zachęcam do wzięcia udziału w konkursie. Połączmy przyjemne z pożytecznym. Zadbajmy o naszych partnerów, a przy okazji możemy otrzymać wspaniałe nagrody.
Warto skorzystać z kuponu gdyż druga taka okazja prędko się nie nadarzy. 
70% zniżki na badania to bardzo dużo!

Ja chętnie skorzystam i zarejestruję się na stronie DIAGNOSTYKI. A Wy?

4 komentarze:

 1. Czy badania mozna zrobic do konca roku , jestesmy teraz za granica i nie wiem kiedy bedziemy mogli.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zawsze warto podejmować takie tematy, bo profilaktyka jest przecież najważniejsza.

  OdpowiedzUsuń
 3. Przydatne :) musimy się zbadać :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super ;-) bon wykorzystam akurat punkt mam nie daleko ;-)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger