APN COSMETICS Żel pod prysznic AFRYKA

Jeszcze przed wakacjami od APN COSMETICS otrzymałam przesyłkę w postaci boxa z ich kosmetykami. Kosmetyki jakie otrzymałam to żel pod prysznic. sól do kąpieli, peeling do ciała i balsam, który podarowałam koleżance. Zestaw kosmetyków  APN z serii Afryka.

Piszą o tym żelu:

ŻEL POD PRYSZNIC AFRYKA 300 ML
Żel pod prysznic AFRYKA zawierający EKSTRAKT Z BAOBABU i D-PANTENOL sprawia, że skóra staje się odświeżona i doskonale przygotowana do kolejnych zabiegów przy użyciu kosmetyków z tej samej serii: PEELINGU CUKROWEGO oraz BALSAMU DO CIAŁA.
Cena: 11,20 zł

Możecie go kupić TUTAJ

***
Żel ma gęstą konsystencję. Używam go do mycia dłoni. Nawet użyłam go do prania i dobrze sobie poradził. Do mycia dłoni jest delikatny, a wiecie, że moje dłonie są przesuszone dlatego też szukam do ich pielęgnacji produktów które ich bardziej nie wysuszą, a które je nawilżą. Ten żel spisuje się do tego celu idealnie.
Zapach jest ciepły, ładny i dość przyjemny. Faktycznie można sobie wyobrazić że pachnie ciepłą Afryką. Gdy go pierwszy raz powąchałam to jego zapach nie przypadł mi do gustu. Może dlatego odłożyłam go na jakiś czas. Teraz jak go używam bardzo lubię ten jego ciepły aromacik, który dość długo utrzymuje się na skórze. Otula ją taką ciepłą kołderka.
Dużym atutem jest to, że żel wyposażono w pompkę. Ja bardzo lubię takie rozwiązania. Higieniczne użycie, odpowiednie dozowanie produktu, nic się nie rozlewa, nie wylewa, nie klei i nie brudzi.
Uważam, że to dobry produkt.12 komentarzy:

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger