Odświeżacze od Brait. Zapach owocowy i morski.

Dziś nowa porcja zapachów Brait.

Pamiętacie jak pisałam Wam o odświeżaczach Brait TUTAJ Dziś chciałabym Wam przedstawić kolejną porcję Brait'ów czyli dwa kolejne zapachy EXOTIC FRUITS i OCEAN BREEZE.


Z materiałów prasowych:

Odświeżacz w walce z suchym powietrzem w domu

Problem ze zbyt suchym powietrzem pojawia się w wielu domach i mieszkaniach, często także poza sezonem grzewczym. Efekty spadku wilgotności łatwo odczuć, a katar, pokasływanie czy swędzenie oczu to zaledwie kilka z nich. Chcąc poprawić jakość powietrza, można pomyśleć o używaniu odświeżaczy wodnych, których zadaniem jest nie tylko neutralizowanie przykrych zapachów, ale także działanie nawilżające.

Metod na suche powietrze jest wiele. Główną, a zarazem najskuteczniejszą bronią jest oczywiście regularne wietrzenie, stanowiące nie tylko doskonałe narzędzie do walki z uporczywymi bakteriami i roztoczami, a także – sposób na regulację poziomu wilgotności w pomieszczeniach, w których przebywamy na co dzień. To ważne, ponieważ oddychanie zbyt suchym powietrzem naraża nas na uciążliwe infekcje i podrażnienia, takie jak na przykład: pieczenie i swędzenie oczu, katar, kaszel czy drapanie w gardle.

Gdy nie mamy możliwości długotrwałego czy częstego wietrzenia, warto pomyśleć o innych metodach pomagających zwiększyć wilgotność powietrza. Obok drogich rozwiązań, jakimi są profesjonalne nawilżacze powietrza, istnieje kilka innych, bardziej ekonomicznych pomysłów. Pomóc mogą odświeżacze, których skład oparty jest na trwałej i długo utrzymującej się mgiełce wodnej (np. Brait Magic Mist – linia odświeżaczy o działaniu nawilżającym, do stosowania w powietrzu i na tkaniny). To produkty, które nie tylko odświeżają i neutralizują nieprzyjemne zapachy, ale dodatkowo – działają nawilżająco. Za taki efekt odpowiada wodna receptura, wolna od składników drażniących, dzięki której odświeżacz można z powodzeniem rozpylać w powietrze oraz bezpośrednio na tkaniny (zasłony, poduszki, ubrania, obicia tapicerskie itp.).

Wybierając taki produkt zwrócić dodatkową uwagę na wodne kuleczki widoczne w opakowaniu. Ich celem jest nie tylko tworzenie oryginalnego, wręcz magicznego wyglądu spray’ów, ale przede wszystkim absorbowanie zawartych w preparatach kompozycji zapachowych, przez co rozpylana mgiełka posiada niezwykle świeże, intensywne i trwałe aromaty.


Dodajmy, że Brait Magic Mist dostaniemy w czterech wariantach zapachowych: kwiatowym - Paradise Flowers i White Flowers, owocowym - Exotic Fruits oraz morskim - Ocean Breeze. Produkty dostępne są w drogeriach oraz sieciach handlowych, a za spray o wielkości 425 gram zapłacimy ok. 8 zł. 


***
Z tych dwóch zapachów mój faworyt to owoce egzotyczne. Pachnie świeżo, owocowo, pomarańczowo.
Zapachy od Brait nie pachną moim zdaniem sztucznie, nie mają duszącego aromatu. Pachną ładnie, odświeżają pomieszczenie. Nie stosuję ich nachalnie, jedynie w miarę potrzeby.
Podobają mi się. Mają ciekawy design, nie są drogie. Myślę, że warto się skusić na któryś z nich.7 komentarzy:

 1. Owocowy z pewnością przypadłby mi do gustu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Już po wcześniejszym wpisie planowałam zakup, ale jeszcze nie wpadł mi w ręce.

  OdpowiedzUsuń
 3. kurde, poluję na nie ;)
  może udałoby się nawiązać współprace.. fajnie by było ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. te odświeżacze świetnie się prezentują :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wyglądają super i nosem wyobraźni czuje że oba by mi się podobały :)

  OdpowiedzUsuń
 6. ja też bym ten owocowy wolała : )

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger