USTRONIANKA z Jodem


Dziś recenzja pysznej i zdrowej wody od USTRONANKIA. Tym razem jest to woda wzbogacona JODEM.

Na początek kilka informacji.Na portalu ZDROWA MAMA czytamy:


Jod w wodzie

Badania przeprowadzone w Szpitalu Uniwersyteckim Collegium Medicum UJ dotyczące własciwości produktu Ustronianka z jodem dowiodły bardzo dobrego przyswajania jodu zawartego w wyżej wymienionym produkcie.


U osób, które wraz z wodą USTRONIANKA Z JODEM przyjmowały rekomendowaną dawkę jodu, zlikwidowano skutki niedoboru tego pierwiastka i zauważono: usprawnione działanie tarczycy, znaczną poprawę metabollzmu oraz zwiększoną odporność organizmu.

USTRONIANKA Z JODEM szczególnie polecana może być kobietom w ciąży oraz w okresie laktacji, ponieważ: zapewnienie wystarczającej llości jodu warunkuje prawidłowy rozwój dziecka, zarówno fizyczny, jak i umysłowy.

Dzięki wysokiej zawartości jodu - 150 mikrogramów na litr woda ta moze stać się stałym elementem codziennej diety i stanowić cenny składnik profilaktyki jodowej.

Przyjmowanie dodatkowych nosników jodu jest zgodne z rekomendacjami Światowej Organizacji Zdrowia, która zaleca ograniczenie spożycia soli i uzupełnianie zapotrzebowania na jod za pomocą dodatkowych źródeł.


Ustronianka z jodem to jedyna woda rekomendowana przez Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki. Ta wyjątkowa woda wspomaga prawidłowy rozwój Twojego dziecka już od momentu jego poczęcia.

Moja opinia:
Moje zasoby wody od ZDROWEJ MAMY bardzo szybko się skończyły. Piłam te wodę ze smakiem. Zarówno Ustroniankę z magnezem jak i Ustroniankę z jodem.
W ciągu dnia piłam odpowiednią ilość wody taka jak jest zalecana. Dzięki temu zmieniło się moje samopoczucie. Od kiedy piłam USTRONIANKĘ nie miałam kataru ani przeziębienia a wiadomo jaką mieliśmy niedawno pogodę. Więc być może był to dobroczynny wpływ tych pierwiastków na mój organizm.
Woda jest bardzo smaczna. Jest lekko gazowana - taka jaką lubię!
Ustronianka stała się moją ulubioną wodą. Podpijam ją razem z synkiem.

                                                                
 Zapraszam Was na stronę Zdrowa Mama  => TUTAJ

Oraz na  FB => TUTAJ

"Jeśli spodobał Ci się mój artykuł zapraszam do komentowania oraz zostania fanem mojego fanpage. Zapraszam! https://www.facebook.com/SprawdzaneIPolecaneBlogOTestowaniu?ref=hl " PODPIS

3 komentarze:

 1. Dla mnie lepsza będzie ta z magnezem :)

  OdpowiedzUsuń
 2. tez wole z magnezem
  u mnie dzis TAG kocham wiosne
  jesli tylko masz ochote,zapraszam do zabawy
  milego dnia! x x x

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger