MISECZKA DLA DZIECKA MAM Baby's Bowl – opinia

Już dawno u nas w domu zagościły produkty marki MAM BABY. Jednak recenzja dopiero powstaje dziś. Dlaczego? A dlatego, że wtedy stwierdziłam patrząc na reakcję synka że niestety jeszcze za wcześnie na te produkty w jego przypadku. Dziś ma skończone 16 miesięcy i więcej rozumie.

Dziś będzie o MISECZCE DLA DZIECKA MAM Baby's Bowl

Producent pisze:
Miska dla dziecka: Stabilna, nieślizgająca się miska do posiłków. Wyjątkowa dbałość o szczegóły i solidne wykonanie. Opracowana w oparciu o badania medyczne, wykorzystuje najnowsze technologie. Dzięki temu produkty MAM są wyjątkowe, ponieważ spełniają najwyższe wymagania i oczekiwania rodziców, maluchom zapewniają udany i bezpieczny start w życie.

Cechy produktu:

INNOWACJA – podstawa miski ma przymocowaną przyssawkę, dzięki której miska bezpecznie przylega do podłoża.

ŁATWOŚĆ W UŻYCIU – dzięki bezpiecznemu, trwałemu wieczku, miska może być wykorzystywana w podróży lub służyć do higienicznego przechowywania pożywienia.

FUNKCJONALNE WYKONANIE – miska jest dwupoziomowa, dzięki czemu nasza pociecha może swobodnie wybierać posiłek swoimi sztućcami.

Cena: 26,50 zł

Kolor: niebieski

Instrukcja użytkowania:

Przed pierwszym użyciem wyczyścić wyrób. Do czyszczenia należy stosować miękką szmatkę i delikatne środki czyszczące. Nie używać produktów o właściwościach ściernych, gdyż może to uszkodzić powierzchnię miseczki. Można myć w zmywarkach do 65 stopni C , za wyjątkiem zdejmowanego wieczka miski.

Można podgrzewać w kuchence mikrofalowej – przed włożeniem zdjąć wieczko. Zawsze należy wymieszać podgrzaną potrawę, aby zapewnić równomierne rozprowadzenie ciepła.

Moja opinia:
Miseczka jest bardzo praktyczna. Ma gumową przyssawkę za pomocą której z łatwością przyssiemy miseczkę do blatu stołu, a dziecko jej nie zrzuci.
Mój synek teraz uczy się sam spożywać posiłki. Jego rączki nie są jeszcze do końca sprawne w tej czynności dlatego rozwiązanie jakie proponuje MAM BABY z gumową ssawką jest w tym przypadku rewelacyjne. Synek nie zrzuci miseczki wkładając do niej rączki,
Miseczka ma przykrywkę. Można ją wykorzystać na przechowanie jedzenia w lodówce. Miseczka jest bardzo łatwa w obsłudze oraz w myciu. Wszystkie jej części z łatwością się czyści. Szybko schnie. Dostępna jest w różnych kolorach.
Synek je z niej różne posiłki począwszy od lekkich owocowych przekąsek, po deserki oraz obiadek.
Sami popatrzcie:)Taką miseczkę, która dostępna jest w 3 kolorach do wyboru (niebieski, różowy, seledynowy) możecie zakupić w ich sklepie internetowym => TUTAJ

Zapraszam na ich profil na FB => tutaj

3 komentarze:

  1. bardzo dobra rzecz taka miseczka:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękna recenzja :-) i miseczka rewelacyjna szkoda że ja zamówiłam bez tej przyssawki, bo ciągle muszę pilnować by dziecko nie zwaliło na podłogę :-/

    OdpowiedzUsuń
  3. Świetnie napisane. Pozdrawiam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger