NESTLE WATERS Dystrybutor wody mySpring® - opinia

Od jakiegoś czasu w moim domu gości dystrybutor wody mySpring®. Otrzymałam go w ramach współpracy. Urządzenie to otrzymałam za pośrednictwem Pani Karoliny oraz Pani Anety z Eskadra Publica. Producentem urządzenia jest Nestlé Waters Polska S.A. Oddział Dar Natury.
Zdjęcie pochodzi z internetu.

Na stronie Escadra Publica możemy przeczytać o dystrybutorze:

Zwolennicy nowinek technologicznych docenią dystrybutor wody mySpring® za jego nowoczesność i unikatowość na rynku. To wygodny gadżet do każdego domu, którego – obok funkcjonalności – wyróżnia jakość (produkcja brytyjska). Urządzenie mySpring® w ich domach to dowód na niekonwencjonalne (mniej tradycyjne) podejście do aranżacji przestrzeni.
W domach osób aktywnych, dbających o swoje zdrowie i dobre samopoczucie, urządzenie mySpring® to stałe źródło wody, dostępnej zawsze pod ręką. Dzięki niemu ich mieszkańcy mogą dbać o prawidłowe nawodnienie swojego organizmu – jego wydajność i koncentrację, wypijając 8 szklanek płynów dziennie, zabierając wodę źródlaną na trening czy spacer.
Dla miłośników gotowania, urządzenie mySpring® to przede wszystkim wygoda użytkowania – woda źródlana w 2 temperaturach czerpana z dystrybutora ustawionego na blacie kuchennym lub pod szafkami. Dzięki poręcznej pojemności (11-litrowe butle) i komfortowi bezpłatnej dostawy do domu, mogą oni cieszyć się nieprzerwaną kulinarną przyjemnością, nie zaprzątając sobie głowy kwestią zakupu.
Domownicy, dla których istotne jest praktyczne podejście do życia, wybiorą dystrybutor wody mySpring® jako sprawdzone rozwiązanie, z którego korzystają w miejscu pracy. To, co wyróżnia urządzenie mySpring® na rynku dystrybutorów do wody, to energooszczędność. Chłodząc wodę, zużywa zaledwie 0,72 kWh na dobę. Ponadto usługa bezpłatnej dostawy zapewnia oszczędność czasu i komfort zakupów – bez wychodzenia z domu.
Zdjęcie pochodzi z internetu.

Firma zwraca szczególną uwagę na wyrabiane dobrych nawyków picia wody:
Źródło życia i element prawidłowo zbilansowanej diety każdej mamy – woda. Warto mieć ją zawsze w zasięgu ręki. Dzięki urządzeniu mySpring® teraz jest to możliwe! Dystrybutor wody łączy w sobie wygodę i funkcjonalność – jest energooszczędny i cichy, a jego użytkownicy mogą się cieszyć komfortem dostawy wody do domu w zależności od potrzeb. Dzięki niewielkim rozmiarom i dostępności w 3 kolorach (białym, szarym i czarnym), urządzenie mySpring® pasuje do każdego wystroju wnętrza.
Dlaczego warto mieć w domu dystrybutor wody mySpring®?
Wyrabianie dobrych nawyków
Dziecko od najmłodszych lat bierze przykład z mamy, obserwując jak spożywa posiłki o regularnych porach i często pije wodę w ciągu dnia. Dzięki temu uczy się od niej dobrych nawyków żywieniowych, które przyczyniają się do jego prawidłowego rozwoju fizycznego i psychicznego. Jak pokazują najnowsze badania naukowców z australijskiego University of Adelaide, dzieci, które w pierwszych 2 latach życia spożywają zdrowe posiłki – bogate m.in. w warzywa i owoce – w wieku wczesnoszkolnym mają nieco wyższy iloraz inteligencji od pozostałych[1]. Dlatego tak istotne jest, by mamy tłumaczyły swoim pociechom, jak ważna jest zbilansowana dieta zawierająca 5 porcji warzyw i owoców dziennie i utrzymanie odpowiedniego nawodnienia organizmu.
Wygoda
Dzięki usłudze dostawy wody do domu zabiegana mama nie zaprząta sobie głowy ciężkimi i często kłopotliwymi – szczególnie, gdy ma się małe dzieci – zakupami. Wystarczy złożyć zamówienie na jeden z trzech sposobów: wysyłając sms’a, odwiedzając stronę internetową www.myspring.pl lub dzwoniąc na dedykowany numer infolinii, by woda została bezpłatnie dostarczona do domu w dogodnym terminie. Zaoszczędzony czas i energię mamy mogą przeznaczyć na zabawę ze swoimi dziećmi i realizację swoich pasji.
Różnorodne zastosowanie wody z urządzenia mySpring® stanowi wygodne rozwiązanie również w procesie wprowadzania do diety niemowlęcia pokarmów stałych, pozwalających mu na odkrywanie nowych smaków i konsystencji. Można ją zagotować, by podgrzać słoiczek dla dziecka lub ugotować na niej smaczną i pożywną zupę.
Zdrowie
Posiadając w domu urządzenie mySpring®, mamy mają wodę zawsze w zasięgu ręki. To ważne z punktu widzenia odpowiedniego nawodnienia organizmu. Niedostateczne spożycie wody może powodować bóle głowy, duszności, złe samopoczucie, zmęczenie, większą podatność na stres. Już 2% odwodnienie powoduje problemy z logicznym myśleniem i spadek sił umysłowych nawet o 20%! A przecież zabiegane mamy muszą być w doskonałej formie. Dlatego tak ważne jest codzienne, regularne uzupełnianie płynów w organizmie. Wszystkie mamy powinny pamiętać, by wypijać przynajmniej 8 szklanek wody dziennie.
Funkcjonalność
Urządzenie mySpring® zapewnia mamom codzienny komfort użytkowania. Jest ciche, energooszczędne i proste w obsłudze. Dzięki kompaktowym wymiarom z łatwością komponuje się z wystrojem niemal każdej, nawet niewielkiej kuchni. Celowo zostało zaprojektowane tak, by wraz z 11-litrową butlą mieściło się pomiędzy blatem a górnymi szafkami. W ten sposób źródlana woda Nestlé Aquarel jest zawsze w zasięgu ręki dla wszystkich domowników.

Moja ocena dystrybutora:
+Urządzenie ma nowoczesny wygląd. Znajdzie miejsce nie tylko na kuchennym blacie. Ma ciekawy design. Kolor do wyboru spośród trzech: biały, czarny, szary.
+Wymienne jedenastolitrowe butle ze świeżą, smaczną wodą
+Wygoda! Kidy mam ochotę się napić wody lub wody z sokiem już nie muszę kupować wód w plastikowych butelkach. Dystrybutor mam w domu, pod ręką
+Jest bardzo prosty w obsłudze. Łatwo się go uruchamia i łatwo się dozuje wodę
+Jest cichy. Słychać jak pracuje jednak uważam że jego praca jest cicha. Na pewno nie obudzi dziecka choćby koło niego spało:)
+Przyciąga uwagę moich gości
+Mam wrażenie, że mając urządzenie w kuchni piję więcej wody co jest dla mnie bardzo ważne. Uważałam, że piję mało wody.
+Wygoda! świeża woda pod ręką. Nie muszę nosić już butli ze sklepu.
+Nie zanieczyszczam środowiska plastikowymi odpadami

Oceniam: +9/9

Urządzenie mySpring® jest bardzo przydatne w kuchni. Używam wody z niego na przygotowanie napojów dla nas, herbatki dla dziecka lub zupki. Łatwe w obsłudze, dozownik nie rozpryskuje wody, czyste w utrzymaniu. Zwraca na siebie uwagę swym nietuzinkowym wyglądem, a ja mogę się pochwalić, że jestem modną mamą dbającą o zdrowie mojej rodziny, swoje i o środowisko.
Szczerze wszystkim polecam!






Po więcej informacji zapraszam na stronę www.myspring.pl

6 komentarzy:

 1. Przydałby mi się taki gadżet w domu :) fajny i przydatny sprzęt :)

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo przydatne urzadzenie, ale ma chyba jedna wade, popraw mnie jak sie myle- zabiera duzo miejsca?

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja piję głównie wodę. Fajny gadżet kuchenny, bardzo praktyczny.

  OdpowiedzUsuń
 4. Już nie raz zastanawiałam się nad takim gadżetem, dzięki za opinię :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Niby praktyczne, ale nie bardzo kojarzy mi się jako pasujący do domu gadżet, raczej do apteki lub biura

  OdpowiedzUsuń
 6. U mnie w pracy jest dystrybutor z wodą Nestle, woda super smakuje z sokiem malinowym, ale już kawa była paskudna.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger