BELL Trwały Błyszczuk do ust GLAM WER 034 - opinia

W ubiegłym tygodniu listonosz do moich drzwi zapukał z przesyłką od firmy BELL

W ramach współpracy otrzymałam:
Trwały Błyszczuk do ust GLAM WER 034
Trwały superkryjący Lakier do paznokci z połyskiem GLAM WER 406Bell pisze o sobie:

Firma Bell jest uznanym producentem i dystrybutorem kosmetyków kolorowych, która szczyci się produktami o najwyższym światowym standardzie.
Niezmiennie od kilkunastu lat Bell jest niezaprzeczalnym liderem wśród polskich marek kosmetycznych pod względem popularności oraz sprzedaży.
Teraz Bell postanowiło wzmożyć komunikację między firmą a konsumentkami i stworzyło stronę na Facebooku. Jesteśmy takie jak wy, chcemy poznać waszą opinię, usłyszeć sugestie i malować (siebie) i świat razem ze wszystkimi, którzy kochają kosmetyki do makijażu!

Upiększyć świat i kobiety!

Moja ocena:
Ogólnie błyszczyk bardzo przypadł mi do gustu.
Jestem uzależniona od błyszczyków od kilkunastu lat. W mojej kosmetyczce zawsze dostępna jest nie jedna sztuka tego kosmetyku. Gustuję raczej w kolorach jasnych, cielistych, delikatnych różach dlatego ten odcień jest dla mnie strzałem w dziesiątkę!
Zapach bardzo delikatny, smak również delikatny jakby lekko malinowy... Kolor fantastyczny! delikatny, subtelny róż z miniaturowymi drobinkami odbijającymi światło i mieniącymi się pod wpływem światła.
Doskonale nawilża usta i co najważniejsze nie wysusza ich. Powiedziałabym, że nawet je odżywia i natłuszcza co jest dla mnie bardzo ważne. Usta zyskują zdrowy piękny wygląd oraz połysk. Przyciągają spojrzenia. Błyszczyk dość długo utrzymuje się na ustach mimo, że mam tendencję do zjadania:)
Ogólnie produkt godny polecenia i uwagi! dostępny w sieci Biedronka po promocyjnej cenie! POLECAM!Zapraszam wszystkich na stronę BELL =>TUTAJ
Oraz na ich profil na FB => TUTAJ

1 komentarz:

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger