CHROMATIC SHAMPOON GO COLOR Szampon ze specjalną formułą wzmacniającą efekt chromatyczny - opinia

Od firmy TENEX dostałam szampon do włosów. Jest to szampon, który jest nowością na rynku. Linia ta dostępna jest tylko w salonach.

Informacje na temat produktu otrzymałam od Pani Moniki z CREGO PR.

Informacje o linii GO COLOR:
GO COLOR to nowa linia pielęgnacyjna po koloryzacji, pozwalająca na zachowanie błyszczącego i świetlistego koloru. Koncepcja linii oparta została na specjalnej formule, zawierającej Sensitive Regulator i PRO Pulp, która chroni skórę przed i podczas wykonywania zabiegu optymalizując efekt chromatyczny oraz nadając farbowanym włosom mocny blask, a także długo utrzymujący się kolor. PRO Pulp to mieszanka zawierająca glukozydy o właściwościach nawilżających, flawonoidy o działaniu antyoksydacyjnym, witaminy A i C oraz minerały i organiczne kwasy owocowe chroniące zdrowie i strukturę włosów. Sensitive Regulator to funkcjonalna substancja, dzięki której zabieg koloryzacji i rozjaśniania jest przyjemnym rytuałem również dla osób mających szczególnie wrażliwą skórę. Linię GO COLOR tworzą szampon, odżywka, olejek oraz krem. Produkty przeznaczone są do stosowania przed, podczas i po wykonaniu zabiegów koloryzacji, rozjaśniania, trwałej bądź prostowania.


CHROMATIC SHAMPOON GO COLOR Szampon ze specjalną formułą wzmacniającą efekt chromatyczny
Szampon odżywia skórę po farbowaniu, rozjaśnianiu, przy pasemkach i balejażu. Dzięki kwaśnemu odczynowi pH, usuwa pozostałości farby i ślady zasadowe, zwiększa trwałość koloru i idealnie nadaje się do odżywiania włosów po trwałej i prostowaniu. PRO Pulp, mieszanka na bazie flawonoidów, witamin, minerałów i organicznych kwasów owocowych, głównie kwasu jabłkowego o działaniu neutralizującym pozostałości zasadowe, odżywia włosy dając natychmiastowe rezultaty; po dłuższym okresie stosowania włosy stają się grubsze, bardziej sprężyste i lśniące.
Pojemność:250 ml lub 1 000 ml

Linia GO COLOR marki Oyster Cosmetics Professional dostępna jest wyłącznie w salonach fryzjerskich (m.in. STILE UNICO w Warszawie) oraz w sklepach z kosmetykami profesjonalnymi.
Wyłącznym dystrybutorem produktów Oyster Cosmetics Professional na terenie Polski jest TENEX Sp. z o.o. w Puchałach.

Moja ocena:
+Ładna nowoczesna butelka, zakrętka, jednak brak polskich napisów
+Zapach przypomina mi owoce, sok owocowy. Jet bardzo przyjemny, delikatny
+Kolor i konsystencja: bezbarwny szampon, lejący
+Dobrze się rozprowadza, pieni się,
+Delikatnie myje ale skutecznie. Odświeża moje włosy podczas pierwszego mycia
+Włosy są błyszczące, miękkie
+Włosy dobrze się układają
+Włosy wyglądają na zdrowsze

Oceniam: +8/8


Ciekawy produkt. Szukałam na jego temat informacji w internecie jednak nie mogłam znaleźć. Dopiero dzięki pomocy Pani Moniki z CREDO PR dostałam informację o tym produkcie i dowiedziałam się że jest to nowość.
Jestem zadowolona że mogłam wypróbować ten produkt. Używając go miałam wrażenie, że moje włosy są pielęgnowane tak jak podczas wizyty w gabinecie fryzjerskim.
Miłe uczucie. Polecam!




4 komentarze:

  1. Buteleczka naprawdę bardzo fajna :) Lubię czytać Twoje recenzje, nieskomplikowane, ale zawierające najważniejsze informacje :):)

    OdpowiedzUsuń
  2. Design nowoczesny i skuteczny, to cieszy.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger