L'OREAL REVITALIFT CLINICAL - SERUM I FLUID ROZŚWIETLAJĄCYCześć Kochane!
 
Czy wiecie, że 80% oznak starzenia się skóry spowodowanych jest przez promienie UV?
Warto zatem przed ekspozycją na słońce zabezpieczyć swoją skórę odpowiednimi kosmetykami.


Idealne połączenie to SPF50 oraz witamina C.
Znalazłam duet idealny w postaci dwóch produktów:

REVITALIFT CLINICAL Serum do twarzy z 12% czystej witaminy C.
Cena sugerowana 77,99zł/30ml

Serum zawiera witaminę C, witaminę E i kwas salicylowy. Witamina C jest silnym antyoksydantem, pomaga chronić skórę przed promieniowaniem UV i wolnymi rodnikami.
Serum wzbogacono o 12% czystej witaminy C, witaminę E i kwas salicylowy, które widocznie poprawiają pierwsze oznaki starzenia skóry. Poprawiają niejednolity koloryt, rozszerzone pory i drobne zmarszczki.
Producent zapewnia, że już po miesiącu stosowania skóra jest dwa razy bardziej rozświetlona i trzy raz bardziej gładsza niż przed stosowaniem tych kosmetyków.


REVITALIFT CLINICAL Rozświetlający UV Fluid SPF50+ z witaminą C
Cena sugerowana 58,99zł/50ml.

Fluid każdego dnia wspiera ochronę skóry przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, pomaga zapobiec pojawianiu się pierwszych oznak starzenia, a także redukuje pierwsze zmarszczki i przebarwienia.
Produkt oferuje bardzo wysoką ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB. Formuła została wzbogacona o witaminę C która pomaga zapobiec powstawaniu pierwszych oznak starzenia się skóry, drobnych zmarszczek ale również redukuje przebarwienia. Krem ma ultralekką konsystencję i zapewnia niewidoczne wykończenie na skórze. Po nałożeniu na skórę tworzy się ultracienka i wytrzymała warstwa ochronna dzięki nowej technologii NETLOCK.


Fluid oraz serum tworzą duet, który doskonale rozświetla skórę, drobne zmarszczki są zredukowane, wyraźnie czuć wygładzenie skóry.

Ja już znam ten duet pielęgnacyjny. A Ty?

@lorealparis #revitaliftclinical #skincare #purebeauty_pl #rozświetlonaskóra #wpissponsorowany2 komentarze:

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger