LEGO Creator - Fantastyczne leśne stworzenia - TaniaKsiazka.plHej Kochani!

Myślicie już nad prezentami na mikołajki i na święta dla najbliższych?
Jeśli tak mam dla Was ciekawą propozycję jaką są klocki LEGO.

Jeśli mnie śledzicie to pewnie zauważyliście już nie raz, że pokazuje tutaj modele z klocków  lego złożone przez moje dzieci. Tym razem przeuroczy model sowy złożony przez  moją 7 letnią córkę. Jestem z niej bardzo dumna gdyż złożyła go sama bez niczyjej pomocy.


"Zabawa w fantastycznym lesie z zestawem trzy w jednym do przebudowywania.

Zestaw LEGO® Creator 3 w 1 Fantastyczne leśne stworzenia (31125) pozwala dzieciom w wieku od siedmiu lat wymyślać magiczne historie z udziałem uroczych leśnych zwierząt. W komplecie jest mądra sowa z obrotową głową i ruchomym ogonem, nogami, skrzydłami oraz piórami. Ptak czyta książkę jeżykowi.

Zestaw 3 w 1 to zabawa bez końca!

Dzieci mogą się świetnie bawić, budując ze 175 klocków LEGO® trzy różne scenki ze zwierzętami lub wymyślając własne modele.

Trzy zabawki w jednym zestawie do kreatywnej zabawy

Dzieci mogą zbudować trzy różne ciekawe scenki dzięki temu cudownemu zestawowi LEGO trzy w jednym. Pociechy mają okazję złożyć mądrą sowę i jeżyka, przebudować modele w młodego jelonka i królika lub zbudować zuchwałą wiewiórkę skubiącą żołędzia. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystać 175 elementów do stworzenia zupełnie nowego zwierzęcia." informacje pochodzą ze strony TaniaKsiazka.pl a klocki z działu LEGO Creator

Czyż ten model sowy czytającej książkę jeżykowi nie jest uroczy? Piękne kolory i przeurocze leśne stworzenia do przebudowy to naprawdę olbrzymia frajda dla dzieciaków lubiących składać klocki. To również nauka poprzez zabawę. Dziecko składając taki model skupia uwagę na wykonywanej czynności, rozwija zmysł konstruktora, ćwiczy spostrzegawczość, skupienie. Uwaga ląduje na danej czynności, rozwija się kreatywność, pracuje zmysł dotyku. Ogólnie główka pracuje. A po skończonej pracy jest olbrzymia satysfakcja i ogrom zabawy wykonaną/złożoną figurką.

Uważam, że klocki to fantastyczny pomysł na prezent dla dziecka na mikołajki czy na święta. Nie pozwolą się nudzić, wzbudzają ciekawość, a ułożone rzeczy są naprawdę piękne cieszą!

#wspólpracareklamowa z TaniaKsiazka.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger