Książka Projekt promienność Angela Jia Kim - Taniaksiazka.pl

Cześć!
Ochłonęłam już po ciężkich ostatnich tygodniach. Teraz szybciutko nadrabiam zaległości i szykuję się do urlopu. Już w niedzielę będziemy nad moim ukochanym Bałtykiem.

Marzę o relaksie, spacerach, nicnierobieniu, czytaniu książek i słuchaniu ciszy.
Będę z tego korzystać ile się da. 
Oczywiście zabieram ze sobą kilka książek i mam zamiar się w nich zatopić bez reszty.

Jedną z książek, którą zabieram jest "Projekt promienność" Angeli Jia Kim.
Jest to książka, którą miałam przeczytać w maju jednak egzaminy okazały się dość trudne i wymagały ode mnie poświęcenia praktycznie całego mojego czasu dlatego postanowiłam te książkę zabrac na wakacje.

„Projekt: promienność. 12-tygodniowy plan self-care, rozbudzenia energii oraz potencjału ciała i umysłu” to koreańskie rytuały piękna na wyciągnięcie ręki!

Ta książka podpowiada, jak zadbać o swoją skórę i wewnętrzny blask za pomocą naturalnych, sprawdzonych metod. Instrukcje w niej zawarte wskażą ci drogę, jak stać się kimś, kto promienieje pięknem, energią i pewnością siebie.

Gdy sięgniesz po „Projekt: promienność”, dowiesz się, na czym dokładnie polega ten nieodparty magnetyzm i jak możesz go w sobie rozwinąć. Metody zawarte na kartach książki pomogą ci zamanifestować całą obfitość, piękno i radość, których pragniesz, a przede wszystkim – na które zasługujesz.

Poradnik składa się z planu rozpisanego na 12 tygodni. To program miłości do siebie i swojej skóry, a jego stosowanie umożliwi ci promieniowanie wewnętrznym i zewnętrznym blaskiem.

Informacje zawarte w książce sprawią, że:

  • poznasz proste metody pielęgnacji skóry i masażu bez drogich kosmetyków i inwazyjnych zabiegów estetycznych;
  • wypróbujesz głęboką praktykę miłości do siebie i wzniesiesz się na wysokie wibracje;
  • zaczniesz traktować swoją skórę „jak najdroższy jedwab na ziemi”, a ciało jak świątynię i zasób niezwykłej energii;
  • zastosujesz praktyczne rytuały i ćwiczenia umysłu: medytację, afirmację i prawo przyciągania;
  • nauczysz się ponad 50 prostych, a zarazem potężnych rytuałów promienności, takich jak: masaż dla blasku, peeling odnawiający czy oczyszczająca moc śmiechu;
  • poznasz prawdziwe historie, które zainspirują cię do bycia magnetyczną siłą manifestującą się poprzez przywrócenie własnej wartości, rozbudzenie kobiecej energii i połączenie się ze swoim Wyższym Ja.

Ta książka zaciekawiła mnie swoim tytułem. Gdy przeczytałam jej opis od razu wiedziałam, że musi ona wpaść w moje ręce. 
Po praktycznie półrocznym czasie zmagań z egzaminami (skończyłam w tym półroczu dwa kierunki :)) i długiej kilkutygodniowej chorobie przyszedł czas na to by zmienić siebie.
Uwielbiam poradniki. Już ich przeczytałam bardzo dużo i sporo fajnej, przydatnej wiedzy z nich wyniosłam. Więc mam nadzieję, że i ta książka nie zawiedzie moich przeczuć i pozwoli otworzyć się na nowe.
Tematyka interesuje mnie od dawna więc myślę, że przypadnie mi do gustu.

Lubicie czytać poradniki?

Książkę znajdziecie w księgarni internetowej TaniaKsiazka.pl w dziale Nowości 


#współpracabarterowa #współpracareklamowa


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger