Co wybrać na prezent na imieniny ?
Dzień dobry!
Jak Wam mija wrzesień? Ja właśnie przykryłam się cieplutkim kocykiem i ani mi się śni spod niego wychodzić. W ręku mam  kubek gorącej czekolady na mleczku i zanurzam się w internety w poszukiwaniu prezentu na imieniny dla bliskiej mi osoby.

Przyznam Wam szczerze, że nie należę do osób, które z łatwością wymyślają prezenty dla bliskich osób. Czy to święta, czy inne imprezy to zawsze towarzyszy mi pytanie "Co kupić?".
Nie mam tego polotu czy pomysłu by wymyśleć coś oryginalnego. Więc zawsze staram się podarować komuś coś praktycznego. Czy to komplet ręczników, zestaw smacznych herbat czy kaw, czy słoik naturalnego miodu. Sama lubię dostawać takie prezenty więc podobne kupuję też bliskim.
Te prezenty staram się dobrać do tego co aktualnie dana osoba potrzebuje (jeśli coś wiem na ten temat) bądź to co lubi.

Większy problem jest gdy nie do końca znamy preferencje obdarowanej osoby. Wtedy tak jak dziś odpalam internety i wchodzę na stronę sprawdzonych sklepów z gotowymi propozycjami na prezenty. To jest dla mnie rewelacyjne rozwiązanie i bardzo duże ułatwienie. Wtedy prezent na osiemnastkę, na dzień nauczyciela czy prezent na imieniny nie jest już problemem, a jego wybór staje się przyjemnością.

W sklepach oferujących różnego rodzaju prezenty na praktycznie każą okazję znajdziemy naprawdę duży wybór przeróżnych gadżetów i propozycji. Fajne jest też to, że w takim miejscu możemy spersonalizować dany prezent np. zamawiając grawer bądź wybierając prezent spersonalizowany na którym znajduje się imię czy nazwisko osoby obdarowanej. Wtedy taki prezent  jest traktowany osobiście. 
Oferta takiego sklepu zawsze jest atrakcyjna i gwarantuję Wam, że zawsze znajdziecie tam atrakcyjny i ciekawy upominek.

3 komentarze:

  1. ja zawsze mam problem z wybraniem prezentu dla kogoś ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. o, zestaw herbatek i miodu to coś dla mnie! zbliża się wigilia firmowa na której dajemy prezenty osobie obdarowanej, a jak wiadomo trudno z czymś fajnym trafić jak się słabo zna daną osobę. a tak problem z głowy :D

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger