Co na prezent dla chłopca? Lego Classic i inne pomysły
Dzień dobry!

Od dwóch tygodni mój syn świętuje swoje 11 urodziny. Po dość sporej imprezie urodzinowej były jeszcze dwie drobne imprezy dla przyjaciół. To w sumie pierwsze takie urodziny gdzie robimy je ,,na raty''.
Mój syn to już nastolatek. Jak był dzieciakiem to miałam mniejszy problem z wymyśleniem dla niego prezentu urodzinowego, im syn starszy tym zorganizowanie dla niego prezentu, który będzie go cieszył staje się trudniejszą sprawą.
Nie wszystko mu pasuje, często marudzi, ma już swój gust i swoje zainteresowania.

Jaki prezent dla chłopca i nastolatka?

1.Pieniądze
Teraz gdy syn jest już dużym chłopakiem chyba najbardziej cieszy go jego rozrastająca się skarbonka. Dziadkowie dość solidnie w tym roku wzbogacili jej zawartość. Syn zbiera na komputer więc pieniążki go w tym momencie cieszą jak nigdy do tej pory. Ja z mężem również oprócz książki dołożyliśmy mu pieniążek do skarbonki. 

2.Książki
Dzieci mają przeróżne zainteresowania. Warto zatem rozważyć pomysł kupna książki. Niektórzy czytają powieści, inni nie lubią tego typu książek ale ucieszą się z poradników. Jeśli wiemy, że solenizant ma jakieś fajne zainteresowania możemy dla niego poszukać książkę/poradnik z danej dziedziny.
Ja w tym roku kupiłam synowi poradnik dla chłopaka. Jest w takim wieku, że wchodzi w okres dojrzewania. Rozmawiamy na różne tematy gdyż syn się nie wstydzi tylko mnie pyta. Dlatego też pomyślałam, że taki ..lekki'' poradnik może go zainteresuje. Nie myliłam się...

3.Bilet do.....
No tutaj to chyba nie trzeba nic wyjaśniać. Bilet do... Dowolność z uwagą na solenizanta.

4. Klocki Lego Classic
Wielu chłopców i małych i dużych uwielbia klocki. Dziewczynki zresztą też jak widzę po mojej córce.
Mój syn od wielu lat interesuje się klockami. W swojej kolekcji ma wiele modeli złożonych z klocków.
Lego Classic to świetny pomysł na prezent. Zarówno dla małego chłopca jak i dla nastolatka, który lubi konstrukcje. Wyobraźnia dzieci i młodzieży nie posiada granic. Mój syn potrafi złożyć takie rzeczy z klocków, że ja jestem pod wrażeniem jego kreatywności. Jestem dumna z tego jak działa jego wyobraźnia, jak sprawne ma ręce i jaki ma zmysł konstruktorski.
Klocki to taki prezent dla dziecka, z którego zawsze będzie zadowolone.

5.Ubrania
Tutaj temat dość śliski. Mój syn nie bardzo cieszy się z ubrań chociaż zawsze je dostaje na urodziny. Natomiast ja jestem mega zadowolona jak ktoś wzbogaca jego szafę. Ubrania zawsze się przydają. Myślę, że są to rzeczy przydatne dla każdego. Nie zawsze ucieszą solenizanta ale korzysta z tego. Teraz są wyprzedaże, markowe ciuchy można kupić w fajnych cenach. To prezent z tych praktycznych i bardzo przydatnych. Połączony ze słodyczami czy z kasą zawsze będzie zaakceptowany przez solenizanta.

Macie jeszcze jakieś pomysły na prezent dla nastolatka?

Zdjęcie: pixabay.com

1 komentarz:

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger