Jo Malone Wood Sage & Sea Salt - opiniaDzień dobry! Pewnego popołudnia będąc w Krakowie w galerii handlowej wstąpiłam do Douglasa.
Celem mojej wizyty było powąchanie pewnego zapachu, który w tym właśnie dniu miał swoją premierę. Oczywiście zapach mi się spodobał, jednak mimo, że to nowość to pachniał jakoś tak znajomo, przeciętnie, niczym mnie nie zaskoczył. 
Spacerowałam trochę po sklepie i między czasie podeszła do mnie Pani pytając czy może w czymś pomóc. Ja nie wykazując żadnego zainteresowania próbowałam ją zbyć, jednak Pani okazała się nieugięta i bardzo rozmowna. Ten kilkuminutowy dialog wspominam bardzo miło, nie było to nic w stylu wciskania czegoś na siłę tylko "lekkiego spaceru" po perfumach, które najlepiej się sprzedają w tej perfumerii.
Za namową Pani zdecydowałam się na spryskanie przedramion dwoma zapachami marki Jo Malone.
Jednym z nich był zapach Jo Malone Wood Sage & Sea Salt, nieoczywisty, niespotykany, wyjątkowy.
Ten zapach okazał się być dla mnie tak czarujący, że nie mogłam przestać się wąchać w drodze powrotnej do domu. Zafascynował mnie do tego stopnia, że po kilkunastomiesięcznej miłości do Donna Trussardi postanowiłam te ostatnie zdradzić na rzecz intrygującego Jo Malone.


Zapach ten w sobie zawiera nuty soli morskiej, szałwii, nasion Ambrette. Pachnie ciekawie, intrygująco, czuję w nim nutki drewna, lekko gorzki akcent, który jest fascynujący. Zapach jest świeży, przyjemny, przydymiony drewnem. Czuję się w nim wyjątkowo, bardzo dobrze ze mną współgra, poprawia mi nastrój.
Nie sądziłam, że coś przyćmi moje ulubione poprzednie perfumy. Jednak oczarował mnie  Jo Malone morską bryzą, solą, drzewem. Oczarował mnie prostotą flakonu, dobrym samopoczuciem, które dzięki niemu za każdym razem mam i tym, że nie boli mnie po nim głowa. Wręcz przeciwnie, poprawia mi nastrój, dodaje energii.

Zapach trafia do czołówki moich ulubionych zapachów, wiem, że będę do niego wracać. Jest to zapach, w którym się dobrze czuję zarówno w ciepłe jak i w chłodniejsze dni.

Gdy tylko będziecie mieć przyjemność powąchać Jo Malone Wood Sage  & Sea Salt to sprawdźcie jak pachnie, a być może przepadniecie jak ja....

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger